Ремонт однокімнатної квартири Недорого

Ремонт двухкомнатной квартиры

Яндекс.Погода

Ремонт 2-х кімнатних квартир під ключ в Москві і області.

Двокімнатна квартира (ремонт) часто представляється своїм мешканцям незручно спланованою, і вони прагнуть її по можливості переробити. Як правило, конструкції житлових будинків допускають певну перепланування - наприклад, кухня, об'єднавшись з однієї з кімнат, перетворюється в кухню-студію, за рахунок частини житлової кімнати збільшується площа санвузла, об'єднавшись з кімнатою, лоджія збільшує житлову площу або перетворюється в зимовий сад.

Капітальний дизайнерський ремонт 2-х кімнатних квартир високої якості може до невпізнанності змінити квартиру, де б він не виконувався - в хрущовці або в новобудові, в старому будинку або в сучасному.

 При такому ремонті капітально переробляється електропроводка - системи освітлення виконуються зовсім по-іншому, часто доводиться не просто міняти сталеві труби опалення на пластикові, а повністю міняти систему опалення в квартирі, встановлюючи, наприклад, систему «тепла підлога». Штукатурений або обклеєний шпалерами стелю часто змінюється на натяжна, так буває, що і на багаторівневий. Якщо над проектом працював художник своєї справи, то і майстрам доводиться проявляти все своє вміння. І нашим майстрам все це цілком під силу, і впораються вони з подібним проектом гідно, провівши дуже складний (фото наших робіт).

Але досить часто замовники просять дешево зробити косметичний ремонт, поміняти відклеєними і вицвілі шпалери, замінити без особливих переробок водопровідні труби на пластикові, якщо старі вже зовсім прогнили, лінолеум поміняти. Сказати заздалегідь, якою буде вартість такого ремонту, не можна: ремонт 2-х кімнатної квартири в панельному будинку буде відрізнятися від ремонту в будинку споруди останніх років, та й по площі квартири різні бувають: 50 кв.м, 60 кв.м, 70 кв .м, 80 кв.м, 90 кв.м - і будматеріалів різну кількість піде, і роботи буде потрібно різну кількість. Найчастіше ми пропонуємо замовнику визначити, яку суму він готовий витратити на ремонт своєї квартири, і вже в цих межах намагаємося підібрати ...

Возможно, вам понравится:
ремонт квартир ключ
ремонт квартир ключ
Ремонт двухкомнатной квартиры
Ремонт двухкомнатной квартиры

Васильевский остров оживает осенью

—  Портал БН.ру
«Линейная» часть Васильевского острова – это относительно недорогие по меркам исторического центра квартиры и комнаты в старом фонде. Рынок жилья здесь «островной» и по большей части замкнутый. При этом ..

Похожие страницы: