Ремонт однокімнатної квартири Фотогалерея

Если комната всего одна...

На фото: кімната в однокімнатній квартирі, яка потребує оновлення.

питання читача

Добридень! Потрібна ваша допомога і рада в розстановці меблів в кімнаті 5.35 × 3, 05 м однокімнатної квартири. Вже пару місяців не можу зважитися на будь-якої дизайн проект однокімнатної квартири. Кімната невелика і витягнута в довжину: по одній стіні вікно і балконні двері, на протилежній - вхідні двері в кімнату. Потрібно поставити диван-ліжко, кілька поличок і шафок, можливо - шафа під одяг (хоча в квартирі вже є невелика гардеробна 1, 2 × 1, 1 м). Було б здорово знайти місце для комп'ютера та / або синтезатора.

Кімната в різних ракурсах.

Хотілося б також отримати від вас рада за колірним рішенням. Шпалери у мене золотисто-бежевого кольору (фото додаю), люстра - золото ближче до міді, двері - світлий горіх (з золотистим і трохи зеленуватим відливом). Кімната не дуже сонячна, не хотілося б «темне дерево». З іншого боку - світлий колір меблів може злитися зі шпалерами ...

Олена Абрамова по e-mail.

На світлині:

Дизайн-проект однокімнатної квартири.

Для невеликих однокімнатних квартир досить складно винайти «нестандартне зонування». Особливо, з урахуванням тих меблів і тих завдань, які необхідно вирішити на невеликому просторі. Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири - це завжди виклик для декоратора.

творча зона

Повноцінний комп'ютерний стіл у вузькій кімнаті поставити досить складно. Яке місце не вибери - буде некомфортно: вам або доведеться сидіти спиною до входу (всім, хто входить видно монітор), або екран біля вікна буде бликовать і доведеться купувати щільні штори. З огляду на, що за комп'ютером вдома ми все ж опиняємося вечорами, робочу зону на плані ми розташували біля вікна.

системи зберігання

Наш дизайн інтер'єру однокімнатної квартири припускав меблі для зберігання. Рекомендую розташувати її в бічних частинах довгої стіни - поставити високі і вузькі стелажі. А центральну частину стіни використовувати для зони телевізора: тут низька тумба (в ідеалі - підвішена на стіні) над якою - відкрита або закрита полиця.

Якщо виберете останній варіант, то краще нехай полку буде зі склом: глухі фасади сильно перенавантажуватимуть простір (докладніше про це - у статті «Що робить інтер'єр великоваговим»).

Диван-ліжко

При такій невеликій ширині кімнати кутовий диван я б не радила. Краще витягнутий двох-тримісний диван з ліжком-розкладачкою. Його маємо по протилежній стіні - буде достатньо місця, щоб диван трансформувався в ліжко: і сидячи і лежачи зручно дивитися телевізор.

Возможно, вам понравится:
ремонт квартир ключ
ремонт квартир ключ
Ремонт двухкомнатной квартиры
Ремонт двухкомнатной квартиры

Дневник новосела: дизайнер найден!

—  <<Мой район>>, Москва
«Мой район» продолжает публикацию блога Ирины Кагран, которая совсем недавно стала обладательницой двухкомнатной квартиры в поселке на Новой Риге. Я никого не обзванивала в этот раз, а вызвала на .. Для понимания формата назову несколько: «Геометрикс Дизайн», «Архполе» и «Забор».

Похожие страницы: