Ремонт квартири: як штукатурити стіни

При ремонті у власній квартирі, перше, з чим ми зіткнемося - це штукатурка стін. Як штукатурити, а головне, чим? Ось питання, яке нас цікавить. У даній статті ми разом з вами спробуємо розібратися, в чому тут справа.

Купить цемент по отличной цене в можете на сайте https://cementu.com/cement-cena, мы гарантируем качество.

штукатурка стін

Штукатурка стін в квартирі необхідна для їх вирівнювання під наступне фарбування.

Отже, матеріал повинен бути якісним і надійним. Ми б порадили вам фірму rotband. Штукатурка завжди замішується на око. Головне тут - замішувати рівномірно, щоб вийшла субстанція була однорідною масою. Чи не рідкої, але і не дуже густий.

Якщо грошей не особливо багато або об'єкт не так важливий, можна використовувати заміс цементу з піском.

Наступне, ніж нам потрібно зайнятися - це підготовкою стіни. Вона повинна бути повністю очищена від старої фарби. У тому випадку, якщо цього зробити не можна, потрібно використовувати «Бетоноконтакт». Далі стіну слід заґрунтувати звичайної ґрунтовкою і виставити маяки. Маяки повинні бути всі на одному рівні один з одним. Далі накидаємо суміш на стіну і вирівнюємо правилом. Сам процес роботи повинен проходити акуратно, на правило потрібно натискувати не давлячи. Після цього, дочекавшись коли розчин висохне, зарівнювати залишилися щілини і нерівності. Для досягнення ідеальної гладкості можна використовувати спеціальну тертку.

А ось штукатурка по зовнішній стіні відрізняється лише температурою, при якій повинна проходити робота. Важливо стежити за тим, щоб не було холодно. При такій штукатурці потрібно використовувати заміс піску та цементу. Якщо наша стіна складається із силікатної цегли, то на неї краще нанести сітку і оштукатуривать вже по ній.

Існує ще один вид штукатурки стін - це декоративна штукатурка. Варіацій існує величезна безліч, так само як і технологій накладення штукатурки. Виглядає це ефектно і красиво.

Всьому цьому можна навчитися самому, головне тут - це досвід. Ну а краще працювати з тим, хто вже все це знає і розповість вам про "підводні камені".

Похожие страницы: