Пристрій для комфортного життя: купуємо кондиціонер

Спекотного літа в приміщеннях стає нестерпно душно. Людина постійно обливається потом, у нього болить голова, різко зростає ймовірність отримати тепловий удар. Звичайні вентилятори, ганяючи нагріте повітря, не здатні помітно полегшити життя людей всередині будівлі. Не рятує і кватиркового провітрювання, так як температура зовні часто значно вище температури всередині приміщень. Єдино правильне рішення в такій ситуації - установка кондиціонера. Купити кондиціонер краще в спеціалізованих на системах чистого повітря магазинах.

Купить качественный кондиционер для дома Вы сможете на нашем сайте.

Кондиціонер служить для створення і підтримки оптимального мікроклімату всередині квартир, офісів, будинків, різних видів транспорту, тим самим знижуючи стомлюваність, ризик виникнення і ускладнення серцево - судинних хвороб. Крім того, він ефективно очищає повітря від різноманітних небажаних частинок.

За типом кріплення кондиціонери поділяють на: підлогові, настінні і стельові. Крім того, вони виготовляються у вигляді моноблоків або спліт-систем.

Моноблочні кондиціонери не вимагають спеціальних монтажних робіт. Їх досить поставити до стіни або помістити в кватиркового отвір. До їх плюсів можна віднести простоту в повсякденному догляді, низьку ціну, недорогий ремонт і гарантовано довгий термін служби.

Настінні кондиціонери і спліт-системи складаються з двох блоків: один вішається зовні будівлі, інший усередині. Між собою вони з'єднані мідними трубками з холодоагентом. Такий тип кондиціонера не видає шуму при роботі, що дуже важливо. Його можна розміщувати в будь-якій частині стіни або стелі. Комунікації маскуються в нішах або стиках плит. Продуманий дизайн кондиціонера допомагає йому органічно вписатися в будь-яку обстановку. Мета спліт-системи - рівномірно розподілити охолоджуваний повітря по всьому приміщенню, і при цьому, не переохолоджуючи окремі його частини.

Крім охолодження повітря до необхідної температури, кондиціонер може працювати і як обігрівач. Це особливо відчутно навесні і восени, коли централізоване опалення відключене, а на вулиці похолодало. Всесезонний блок, вбудований всередину кондиціонера, дозволяє здійснювати нагрів приміщення круглий рік.

Існують моделі кондиціонерів, здатні іонізувати повітря всередині будівлі, що позитивно позначається на здоров'ї людини.

Переймаючись питанням «Чи варто купувати кондиціонер?» Людина, по суті, повинен сам собі відповісти «Що краще, ставити експерименти над своїм здоров'ям, чи не варто цього робити?»

Похожие страницы: