Приклади ремонт однокімнатної Квартир

Ремонт однокомнатной квартиры: рекомендации профессионалов

Ремонт однокомнатной квартиры Варианты ремонта однокомнатной квартиры

Головний недолік однокімнатних квартир - це мала площа і відсутність звукоізоляції. У приміщенні розміщуються відразу і місце для відпочинку і робоча зона.

Тому хороший ремонт однокімнатної квартири, перш за все, повинен максимально розширювати її обсяг і мінімізувати незручності.

Проектування і планування

Ви можете вибрати з двох варіантів оновлення житла - косметичного і капітального. Перший є ремонтом на швидку руку, малобюджетним і не змінює вигляду квартири. Жодної проблеми з його допомогою ви не вирішите.

Варіанти ремонту однокімнатної квартири Тому, правильніше зважитися на серйозний капітальний ремонт. Це відносно дорого, але ви на багато років позбудетеся від проблем експлуатації квартири і поліпшите її функціональність. Плюс до цього - вона стане сучасною, комфортною і затишною.

Капітальний ремонт житла, в залежності від його стану, це заміна електричної проводки, опалювальних і водяних комунікацій, дверей, вікон, сантехнічних приладів, монтаж вбудованих меблів і облицювання всіх поверхонь обраними сучасними матеріалами.

Акцент інтер'єру ремонтованої однокімнатної квартири своїми руками повинен робитися на просторовому оформленні, що об'єднує житлову площу в одне ціле. Приклади ремонту однокімнатної квартири Візуальні і конструкційні рішення можуть сильно варіюватися. Найчастіше вони вимагають перепланування квартири, інакше задуманих поліпшень її функціональності не добитися.

Але перепланування може пошкодити будівлі, тому її здійснення вимагає узгодження у відповідних інстанціях. Фахівці їх видадуть дозвіл на зміни, які не послаблять несучі конструкції будинку.

При цьому варіанти ремонту однокімнатної квартири можуть включати в себе наступне.

А саме:

знесення перегородки кімната / кухня;

видалення перегородки ванна / туалет;

збільшення обсягу кімнати за рахунок прихожей або коридору;

поєднання кухні і кімнати і, за рахунок цього - збільшення обсягу санвузла;

облаштування лоджії в якості додаткової житлової площі.

Часто при переплануванні житла ставиться додаткова витяжка і обов'язково, якщо ремонтируемая кухня і кімната поєднуються в єдиний простір. Гармонія інтер'єру квартири досягається грамотним вибором облицювальних матеріалів з максимальним застосуванням світлих кольорів, щоб візуально збільшити простір.

Коли питання планування вирішені, проект ремонту однокімнатної квартири і кошторис складено, матеріали, прилади та обладнання закуплено, можна приступати до ремонту.

Возможно, вам понравится:
Однокомнатная квартира 32кв. м в
Однокомнатная квартира 32кв. м в
Ремонт Однокомнатной Квартиры
Ремонт Однокомнатной Квартиры

автор: Сергей Березин Фото: Алексей Александронок

—  Портал БН.ру
«При аренде площадей от 50 до 500 кв. м потенциальные арендаторы в большинстве случае рассматривают офисы с готовой планировкой и выполненной отделкой с целью экономии затрат на ремонт помещения.

Похожие страницы: