Правильний вибір автомобільного акумулятора Источник: https://rating-avto.ru/raznoe/kak-vyibrat-akkumulyator-dlya-avtomobilya-pravilno.html

Найчастіше необхідність покупки нового акумулятора підстерігає автовласника взимку, коли стартер вимагає більше електрики і батарея швидко зношується. Звичайно ж, на ринку повно різноманітних пропозицій, в яких легко заплутатися. Постараємося розібратися, як правильно вибрати надійний акумулятор, який підходить до вашої машини.

Купить аккумулятор exide ep450 у нас вы можете по отличной цене.

Як підібрати правильно Найпростіше звернутися до продавця-консультанта і покласти вибір на нього. Але якщо ця опція недоступна, то варто дотримуватися такого порядку:

Перед тим, як вибрати акумулятор, огляньте стару батарею і з'ясуйте розташування плюса і мінуса, клем і т. П., А також її тип: звичайна, гелева або AGМ. Звичайну можна поміняти на дві останні, а от назад - немає. AGM більш потужний, і якщо виробником авто передбачено, що саме він повинен подавати струм, то не можна замість нього ставити щось слабший.

Подивіться, які вимоги пред'являє ваш автомобіль до сили струму, потужності і опору - це обов'язково потрібно врахувати.

Запишіть собі розміри виїмки для акумулятора - новий повинен без проблем туди поміститися і легко зафіксуватися.

Зверніть увагу на продукти популярних, перевірених виробників, не варто покладатися на новачків і незнайомі фірми. Якщо вас влаштовував старий акумулятор, можете знову взяти такий же.

У магазині потрібно перевірити справність акумулятора , підключивши до нього прилад, що складається з дротяного резистора і вольтметра, і простеживши, щоб протягом 5 хвилин значення на шкалі не падало нижче 9 V. Не погоджуйтеся на перевірку акумулятора лампочкою в 12 W - то, що вона горить, не означає, що батарея буде прекрасно працювати в машині.

Вибираючи батарею, варто остерігатися підробок: зверніть увагу, що клеми повинні бути закриті, поштова адреса був призначений виробника і прикладений техпаспорт. Інструкції по експлуатації може і не бути, якщо фірма-виробник передбачає, що акумулятор буде встановлюватися професіоналом в автосалоні.

Після покупки акумулятор потрібно обов'язково зарядити , а потім тільки ставити на місце.

Також пам'ятайте, що акумулятори бувають наступних видів:

сухозаряженні - без електроліту, підійдуть для покупки про запас, так як здатні довго зберігатися;

залиті - вже готові до роботи, заповнені електролітом.

Ще важлива класифікація по можливості повторного використання і необхідності контролю над їх станом:

обслуговуються - їх можна розбирати, міняти вміст і використовувати повторно, але потрібно весь час стежити за водно-кислотним балансом, тобто такий акумулятор вимагає постійного втручання;

малообслуговувані - мають чіткий термін придатності в 3 роки, вимагають менше уваги, але все ж час від часу потрібно стежити за рівнем електроліту;

необслуговувані - також працюють до закінчення встановленого терміну придатності (найчастіше 5 років) і не вимагають ніякого спостереження з вашого боку, але якщо псуються достроково, то лагодження не підлягають - можна відразу викинути, а коштують вони дорого.

Похожие страницы: