Поради як відкрити двері машини, якщо ключі залишились всередині салону

Ситуація, коли двері зачинилися, а ключі залишились всередині машини, трапляється часто, але вирішити проблему можна. Досвідчені автолюбителі знають про способи розблокування дверей, але вони теж не завжди працюють. Тому ми розповімо про те, як віджати двері автомобіля і що можна зробити для потрапляння всередину салону.

купить Автомобильный аккумулятор Exide 6СТ-75 по выгодной цене вы можете на сайте нашего магазина.

Шукаємо запасний комплект

Простий спосіб, як відкрити двері машини, якщо ключі залишились всередині - знайти запасний комплект. Зсередини отримувати доступ в авто не доведеться. Перевірте, замикатися двері чи ні, переконайтеся у відсутності доступу через багажник, потрапити в авто можна через відсік.

При відсутності ключа доведеться розкривати двері самостійно або викликати фахівців - ціна послуги складає хорошу суму.

Робимо дротяний ключ

Можна використовувати дротяний моток. Він підходить для більшості вітчизняних автомобілів. Дріт беріть середнього перетину і не дуже м'яку -товстої зашкодить личину замку, недостатньо жорстка погнеться і не відкриє двері. Мінімальна довжина - 60 см.

На кінці дроту зробіть гак 7 см під кутом в 45 градусів. Потім відсуньте ущільнювач на бічному склі в сторону, пропіхніте дротяну конструкцію в автомобільний салон. В області ручки нащупайте дверну тягу, потягніть дріт наверх, щоб підняти необхідний штовхач.

Дротяний ключ роблять і з тонкої металевої вішалки. Метод простий, але для іномарок непридатний.

Виготовляємо ключ з мотузки

Наступний підручний варіант - мотузкова петля. Її застосовують, коли дверна пробка вище поверхні кузова. Спочатку пальцями або підручним інструментом потрібно відігнути кут дверцята - правий верхній.

Коли утворюється щілина, в неї вставляють клин - для запобігання ушкоджень матеріалу, декоративного покриття середньої твердості. Найбезпечніший варіант виготовлення - натуральна деревина. Також в щілину вставляють петлю з мотузки, фіксують, акуратно тягнуть до себе.

Щоб при віджиманні дверцята від стійки із застосуванням монтування не зіпсувати лакофарбовий шар, підкладіть м'який шматок тканини під використаний інструмент.

Поради для іномарок

Розберемося, як відкрити двері в машині, якщо вона зачинилися, а ключі всередині на іномарці. Перший спосіб - тонка викрутка або дрель. Свердло акуратно забивають в замок, після чого прокручують. Це призводить до пошкодження личинки, правда доведеться встановлювати новий замок.

При відкритому склі спробуйте дістати кнопку стеклопод'емника, використовуючи щітку склоочисника. Підійдуть будь-які предмети, якими можна дотягнутися до блоку управління.

Наступний цікавий лайфках - застосування тонометра (надувного манжета з комплекту). На вітчизняних авто схему теж застосовують. З боку сидіння водія піднімають край скла праворуч. Робити це потрібно, використовуючи пластиковий важіль, просто пальцями. Метал зашкодить поверхні авто, тому використовують пластик. Тягнуть скло на себе до появи щілини в 0.5 см.

В утворений отвір вставляйте манжету тонометра, підкачуйте повітря - щілина повинна розширитися до 2 см. Зробіть з дроту довгий гачок, повторіть описані в першому пункті статті дії.

Головний принцип - підчепити блокировочную кнопку на двері або спробувати витягнути ключі.

радикальний спосіб

Кардинальна міра - розбити скло, бокове або заднє. Ударопрочное скло бити руками і ногами марно, тому використовуйте підручні предмети. Оптимальні варіанти - гострий камінь або металевий предмет. Метод простий, але призводить до дорогого ремонту. У холодну пору року без стекол їздити некомфортно, що теж потрібно враховувати.

Альтернативні способи розблокування замків

Сучасні моделі авто відкривають із застосуванням центрального замка і кнопки на брелоку, якщо акумулятор в порядку механіка не замерзла. При сіла батареї вирішити проблему можна: шукайте додатковий елемент живлення, пару силових дротів від 2 см в діаметрі і близько метра в довжину. Обов'язкова наявність затискачів типу "крокодил". Знайдіть у сів акумулятор плюс, використовуючи дріт, з'єднайте його з плюсом зарядженого елемента живлення. Проводок, що йде від мінусової клеми, закріпіть на нефарбованих частинах авто. Можна відкривати двері, використовуючи брелок, оскільки АКБ працює.

У тих машинах, де кнопка блокування йде не збоку двері, для екстреного відкривання застосовують смужку з пластика. Відкривати їй двері легше, ніж взуттєвим шнурком. Для цього беруть шматок м'якого пластику і відсувають частину дверей, просовують стрічку всередину машини. Потрібно постаратися зачепити блокировочную кнопку і підняти її нагору.

В автомобілях старих моделей можна використовувати антену. Її відкручують, обережно проводять по внутрішній стороні ручки дверей, переміщують до того моменту, поки замок не почне акуратно захитався. Коли побачите, що блокировочная кнопка переміщається, акуратно підніміть її вгору.

Як не потрапляти в подібні ситуації

Способи уникнути проблеми два. Перший - зробити запасні ключі і мати їх при собі, другий - акуратно закривати двері, переконавшись, що ключі в кишені, а не в замку запалювання. Різкі рухи, неуважність, необережність призводять до того, що дверцята зачиняються. При виникненні труднощів, з якими не виходить справитися своїми силами, слід звертатися до майстрів

Похожие страницы: