Переваги та недоліки теплої підлоги в спальні

Система тепла підлога сьогодні, напевно, одна з найбільш затребуваних. Будується нова квартира, або робиться капітальний ремонт, як правило, господиня вимагає тепла підлога. В принципі, в цьому немає нічого поганого. Але, як і будь-яка нова інженерна система в вашому домі чи квартирі, система тепла підлога вимагає усвідомленого і розважливого підходу.

Качественная циклевка пола цена доступна для всех клиентов.

Найчастіше системи тепла підлога встановлюються у ванних або на лоджіях. Начебто все правильно, там вони бувають просто незамінні.

Ще одне популярне місце установки теплих підлог - це кухня. Теж, здається, безперечно, з огляду на навантаження на кухню, а так само постійно мінливі умови, тепла підлога тут як палочка-виручалочка.

Лихі голови готові взагалі системами тепла підлога замінити існуючу систему опалення. Насправді, робити цього не можна.

Призначення теплої підлоги в спальні

- забезпечувати комфортну температуру підлоги на рівні 21 градуси, не більше. А такої температури для опалення приміщення, в загальному випадку, недостатньо. Так що замінювати систему опалення не потрібно. А от подивитися, де тепла підлога найбільш затребуваний і зручний, буде зовсім не зайвим.

Наприклад, візьмемо таке приміщення, як спальня. Приємно буде вночі босими ногами встати на теплу підлогу? Звичайно, це і приємно, і комфортно, і корисно для здоров'я. Міркуючи таким чином, господар приймає рішення - робити в спальні тепла підлога. І йому здається, що все вже вирішено, що головна проблема спальні стає покупка матраца , а все інше вже не важливо.

Але потрібно розуміти, наскільки такий господар помиляється.

По-перше, потрібно спочатку подивитися, яка ж система теплої підлоги передбачається. Одна справа, якщо це водяна тепла підлога, зовсім інше, якщо це електричний тепла підлога.

По-друге, не потрібно забувати, що особливість спальні в тому, що в цьому приміщенні завжди встановлюється багато меблів, то є в спальні зазвичай не так багато вільного простору.

Почнемо з меблів, а конкретно, з спального місця, все-таки воно буде основним в такому приміщенні. Добре, якщо це двоспальні і односпальні ліжка, тут особливої проблеми як би немає. Все-таки таке ліжко знаходиться далеко від статі, про простір під нею добре провітрюється.

Але виникає питання, наскільки це розумно? Адже людська нога ніколи не ступить на цей простір.

Ще складніша ситуація, коли замість ліжок використовується подіум. Зараз це дуже модно, та й практично, вбудовуються висувні ящики, в які цілком може поміститися всі білизна і ще безліч інших корисних речей. Але в такій ситуації знаходження системи тепла підлога під подіумом може бути не тільки нераціонально або шкідливо, але і небезпечно.

Якщо використовується водяна тепла підлога , то під подіумом буде створюватися підвищена температура, яка буде зовсім не дружньо впливати на той же подіум.

А ось, якщо використовується електричний тепла підлога , то нагрівальний кабель буде просто перегріватися, що як мінімум спричинить за собою його вихід з ладу.

Тому, якщо вже й встановлювати систему тепла підлога в спальні, то бажано, спочатку підібрати відповідні матраци askona , вирішити всі питання з ліжками або подіумом, підібрати шафи і інші меблі, а вже потім проектувати тепла підлога.

Важливим є також і вибір покриття теплої підлоги.

Потрібно розуміти, що якщо укласти між нагрівальним кабелем і поверхнею матеріал з хорошою теплоізоляцією, то багато теплової енергії буде розтрачуватимуться марно.

З іншого боку, керамічна плитка- краще покриття для теплої підлоги, але невідповідний для спальні, тому тут потрібно постаратися вибрати розумний компроміс.

Переваги теплої підлоги в спальні:

Тепла підлога в спальні назавжди позбавить від сирих кутів, розвитку грибків на стінах, так як виключає підвищення вологості.

Від такої системи опалення неможливо отримати опік, так як температура на поверхні комфортна для ходіння босоніж - складає не більше 30 градусів.

Є функція саморегулювання за допомогою додаткових приладів. Вони автоматично контролюють температурний режим вдень і вночі.

Влаштована система опалення непомітна стороннім, можна застосувати будь-який дизайн, який обмежується лише фантазією.

У приміщенні не виникають протяги.

Економія на опаленні досягається 30%.

У кімнаті легше підтримувати порядок і чистоту.

Недоліки підігріву підлоги в спальній кімнаті:

Порівняльна дорожнеча.

Складнощі в укладанні, особливо під час поточного ремонту.

Неремонтоздатність.

Високі вимоги до підлогового покриття, яке монтують на систему опалення - у нього повинен бути високий показник теплопровідності.

Похожие страницы: