​Переваги наливної підлоги

Найбільше навантаження несе підлогу у вашому домі. Він випробовується на міцність різними фізичними впливами. На нього можуть упустити будь-якої важкий, гострий предмет, він може бути забруднений і найголовніше - на підлозі розташовані меблі, часто важка (піддається статичному навантаженні).

Сьогодні, на ринку підлогових матеріалів з'явилися так звані наливні підлоги. Перевага полягає в тому, що вони порівняно прості в процесі укладання і займають небагато часу. Наливні підлоги, після того як їх змонтували на підлогу квартири, мають, крім високої удароміцності і опірності впливу різних типів забруднення, в тому числі і хімічних. Крім того, вони дуже довговічні, практично не вигоряють на сонячному світлі, тобто, не набувають з часом тьмяний відтінок. Хмарно, без швів поверхня має низьку теплопровідність, тобто такий наливна підлога буде дуже теплим. Крім цього, відомо, що часто пил збирається в щілинах підлоги. Наливні підлоги таких «складів» для пилу не мають.

За своїм хімічним складом, речовини, використовувані при виготовлення суміші для наливної підлоги мають дуже низький показник займистості, а значить, така підлога - пожежобезпечний. При повсякденній експлуатації наливної підлоги, не виділяються ніякі шкідливі, небезпечні для здоров'я речовини. З цієї причини, наливна підлога знаходить оптимальне використання в різних дитячих та установ охорони організаціях. Там, як правило, використовують наливні підлоги на основі епоксиду.

Підлоги з поліуретану, мають порівняно меншу твердість і піддаються впливу різних хімічних забруднень. Їх найчастіше використовують в приміщеннях, де висока вібрація. Наприклад, морозильних промислових установок. Їх зазвичай так і називають - промислові підлоги.

Після того, як ви визначилися, з видом наливної підлоги, необхідно підготувати поверхню майбутнього прекрасної статі у вашій квартирі.

Для цього ретельно вирівнюють, щоб не було нерівностей на робочій поверхні для наливної підлоги. Потім заливають отриману суміш і залишають тверднути приблизно на пару діб. Для запобігання утворенню повітряних бульбашок, рекомендується використовувати спеціальний голчастий валик. Через 12 годин, добре обробіть всю поверхню підсихати наливної підлоги цим інструментом.

Похожие страницы: