​Остаточне керівництво з прибирання та догляду за кухонними шафами

Ми знаємо, що кухні - це найпрацелюбніші кімнати в наших будинках, і що їх потрібно добре очищати, виконуючи щоденний догляд, так і періодичну більш глибоке очищення. Але є одна важлива складова наших кухонь, яка не може привернути увагу до неї, щоб залишатися чистою, навіть якщо ми використовуємо її кожен день: кухонні шафи. Ось як зберегти їх в прекрасній формі.

1. Витирайте свіжі бризки відразу

Смотреть фильмы в хорошем качестве Вы можете на сайте http://myfilmhd.me абсолютно бесплатно и без регистрации.

Будь то масло, що смажиться що-небудь на плиті або тістечко, негайно протріть ці види заворушень для найпростішої очищення. (Знання про них більше половини битви.)

2. Додайте очищення шафи до звичайної рутинної прибирання

Включення легкої, але звичної звички в прибиранні кабінету в рутину для глибокої прибирання кухні допоможе зберегти ваші шафи і, по крайней мере, уповільнити нарощування на зовнішніх стінах шафи.

3. Глибоко очистіть зовнішній вигляд шафи, по крайней мере, щорічно

Велика частина бруду, виявлена на кухонних шафах, є результатом місяців або навіть років поступового накопичення масла, непомітних бризок і загальної бруду, викликаної вологістю і пилом. Залежно від їх місця розташування і того, наскільки сильно ваша кухня використовується, зовнішня обробка кухонної шафи повинна бути очищена щорічно або раз на півроку. Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з інструкціями з прибирання кухонних шаф.

Дотримуйтесь цих рекомендацій по очищенню відповідно до типами шаф, які у вас є. Особливо з менш твердою обробкою, завжди перевіряйте непомітну область шаф, перш ніж приступати до очищення.

дерев'яні шафи

Використовуйте миючий засіб для посуду або прання, змішане з водою для видалення жиру.

Оцет і водний розчин також допомагають видалити жир і бруд.

Для більш жорсткої бруду, зробіть пасту з соди. Нанесіть і почистіть зубною щіткою.

Шафи, пофарбовані олійними фарбами, можуть витримувати важку очистку. Ви можете використовувати будь-який з перерахованих вище способів очищення. Ви також можете використовувати універсальний спрей для технічного обслуговування.

Шафи, пофарбовані латексній фарбою на водній основі, вимагають більш м'якого очищення. Не використовуйте харчову соду, тому що вона може подряпати поверхню. Протріть шафи акуратно ганчіркою і дотримуйтеся універсального миючого засобу або теплої води і мила для посуду для видалення жиру.

Металоконструкції

Металеві шафи також витривалі. Використовуйте будь-який зі згаданих вище рішень, особливо обережно, щоб метал не був занадто вологим. Також обов'язково ретельно просушіть, щоб поверхня металу не іржавіла.

Частка обладнання

Апаратні засоби шафи можна очистити ганчіркою, змоченою оцтом і водним розчином, або мильним розчином для миття посуду.

Для профілактичного обслуговування розгляньте папір для полки

Папір для полки можна використовувати як шар «чистоти» між речами попередніх мешканців і де ви помістіть свої, але також можете використовувати, щоб речі не ковзали або в якості додаткового шару захисту для дерева під посудом.

Похожие страницы: