Особливості вибору вікон для квартири

Той, хто замислюється над ремонтом свого житла, в першу чергу, задається питанням - з чого почати ремонт квартири? Звичайно ж - це вікна.

Обираючи вікна roto ціна вас приємно здивує. На сайті вікна roto ціна буде краще ніж десь у іншому місті.

Адже навіть рами вікон з часом можуть зсохнутися, що призведе до виникнення щілин, через які постійно по квартирі буде прогулюватися протяг. Так що міняти вікна потрібно в будь-якому випадку.

Однак тут виникає питання, а як правильно вибрати вікна для квартири? Однозначної відповіді на це питання дати не можна.

Всі вони мають певні плюси і мінуси, виходячи з яких, кожен власник квартири може прийняти рішення.

Роблячи євроремонт квартир, власникам житла найчастіше пропонують на вибір три види вікон:

алюмінієві,

пластикові і

дерев'яні.

Всі три види багато років використовуються в самих різних приміщеннях і довели свою надійність і високу якість. Однак всі вони мають деяку кількість плюсів і мінусів, тому рішення краще приймати індивідуально для кожного окремого приміщення.

Алюмінієвий профіль відрізняється малою вагою, високою міцністю і дивовижною довговічністю. Крім того, вони легко переносять контакт з будь-якими миючими засобами, в тому числі що містять луги.

Зрозуміло, висока вологість, і прямі сонячні промені не зможуть зашкодити металу. Його висока міцність дозволяє створювати величезні вікна, в цілу стіну або ж на всю стелю (найчастіше в магазинах або інших громадських місцях).

Здавалося б - просто ідеальний матеріал. На жаль, це не зовсім так. Справа навіть не у високій ціні. Все-таки, якщо людину накопичив гроші на євроремонт квартир, ціни на якісні і довговічні вікна не дуже зупинять. Але коли з мукою євроремонт, ви мрієте про теплому і затишному житло, то алюмінієві вікна вам не підійдуть стовідсотково.

Все-таки метал, який підходить до оформлення приміщень в стилі хай-тек, абсолютно не підходить до класичного стилю. Він просто не впишеться в дизайн.

Для квартири частіше вибирають пластикові вікна . Дійсно, вони можуть ідеально підійти для євроремонту квартири, ціни вони мають найнижчі, красиві, добре вписуються практично в будь-який дизайн, служать досить довго.

Крім того, вони мають дуже високу теплоізоляцію і низьку звукопровідність. Тобто - практично ідеальні для будь-якої квартири або будинку. Але навіть вони мають деякі мінуси.

В першу чергу це зайва герметичність. Як не дивно, але такий плюс може обернутися мінусом. Адже через це в приміщенні постійно зберігається застійний і сперте повітря, а провітрювати квартиру в зимовий час - не найбільше задоволення.

Крім того, під прямими сонячними променями пластик може зсихатися і тріскатися. Як показують дослідження, при тривалій експлуатації пластик може почати виділяти токсичні речовини. Тому в дитячій кімнаті їх краще не встановлювати.

І, нарешті, дерев'яні вікна . Вони дійсно підійдуть, якщо ви хочете зробити євроремонт квартири.

Іншого матеріалу, який зміг би настільки підкреслити затишок і красу приміщення - просто не знайти. При гарній конструкції вони практично повністю ізолюють приміщення від шуму і перепадів температури, хоча і слабкіше, ніж пластикові.

Звичайно ж, дерево є абсолютно чистим екологічним матеріалом, використовувати який можна в будь-яких приміщеннях.

Похожие страницы: