Особливості створення сайтів: дрібниці мають значення!

Незважаючи на укорінену думку про те, що «користувачі не читають», проте, суперечки про текстовому оформленні тривають, і на цю тему опубліковано немало статей.Профессиональная разработка официального сайта заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Якщо ви приділяли увагу оформленню текстів, то напевно вже знаєте, що для цього потрібен добре підібраний шрифт і важливий CSS. Крім цього, є ще один аспект текстового оформлення сайтів, який, як правило, майже завжди ігнорується - правильне оформлення пунктуації. Правильне не тільки граматично (що, безумовно, повинно бути в першу чергу), а й графічно вірне.

Змусити читача читати

Інтернет не забезпечує ідеальних умов для читання. Щоб компенсувати цей недолік, ми годинами вигадуємо, як зробити зміст зручнішим для читання. Для цього розбиваємо довгий текст на коротші складові частини, використовуємо підзаголовки, щоб оптимізувати побіжний перегляд тексту, а ще пихкає над візантійським вузлом кросбраузерності сумісності, щоб переконатися, що наш текст відображається так, як нам потрібно.

Корисні поради

Якщо вмієш зробити все це, то просто соромно обійти увагою такий відносно простий інструмент, як знаки пунктуації.

Графіка, орфографія і пунктуація по суті своїй покликані забезпечити якомога більше «підказок» оці читача.

Пунктуаційні знаки, як і шрифти, зазнали процес природного відбору, в результаті залишилися лише ті, які дійсно необхідні.

«Заломлені» лапки загнуті для того, щоб відразу було зрозуміло, чи читаєте ви початок або кінець фрази, а також частково через те, що вони непомітно підказують оку:

"Пропускайте непотрібні слова"

«Пропускайте непотрібні слова»

Правильне (довге) тире також дозволяє оку безперешкодно ковзати від однієї частини пропозиції до іншого, без візуального «трампліну», що створюється незграбним подвійним дефісом.

Примітивна пунктуація виглядає недбало і непрофесійно - так чому б не виглядати стильно?

Примітивна пунктуація виглядає недбало і непрофесійно - так чому б не виглядати стильно?

При створенні сайтів ми повинні робити все можливе, щоб очі читача легко ковзали по тексту - зміст від цього тільки виграє, оскільки воно краще сприймається.

питання стилю

Керрі Грант, найстильніший з Британських джентльменів, попереджав: «Одне позитивне враження створюють п'ять сотень дрібних деталей».

Погано оформлена пунктуація відволікає увагу навіть від хорошого дизайну сайту - це відбувається несвідомо, невловимо, але в процесі читання враження накопичуються. Одинарний штрих замість апострофа і два дефіса замість одного тире - це вже минуле століття, з якого пора вирости.

Пора дорослішати!

Коректна графіка дизайнерів не дає права на існування неправильної верстки та оптимізації - так само, як хороший копірайтер або редактор, зайняті в створенні сайтів, не допустять появи в тексті помилок або граматичних помилок. І професійні творці сайтів не дозволять, щоб в їх роботах були недоробки щодо нарисної знаків.

Чиїх рук ця робота?

У команді творців сайтів зазвичай хтось один відповідає за виправлення орфографічних помилок. Але щодо графічних знаків, в тому числі пунктуаційних, це справа багатьох фахівців. Зокрема і дизайнера, який не хоче псувати свою роботу, і фахівців з контенту, які хочуть зробити текст зручніше для читання. Загалом, всіх, хто відповідальний за те, щоб представити сайт в найбільш вигідному світлі.

Похожие страницы: