​Обробка зовнішніх стін будинку сайдингом

Обробка зовнішніх стін будинку сайдінгомФінішная обробка дерев'яного будинку, як правило, виконується після того як усадка зрубу буде завершена. Перед тим як приступити до оздоблювальних робіт, необхідно провести остаточну конопатку конструкції. Після цього, повинен бути покладений гідроізоляційний шар. Це може бути пароізоляційна плівка, або пергамін.

Профессиональная павильона, цены на услуги Вас приятно удивят.

При такому підході деревина буде надійно захищена від впливів вологості. Наступні дії безпосередньо залежать від будматеріалу, який вибере замовник. це:

- блок-хаус і вагонка;

- сайдинг;

- штукатурні суміші;

- облицювальна цегла;

- фасадна плитка.

Декоративний (штучний) та натуральний камінь застосовуються для цих цілей щодо нечасто. Це пояснюється складністю проведення таких робіт, а також значною вартістю сировини.

Варто відзначити, що під чистове зовнішня обробка дерев'яного будинку, полягає в покритті деревини акриловими фарбами і лаками і в скоблении. Обшивальні роботи на фасадній частині, при такому підході є в повній мірі недоцільними. Крім того, вони також здатні завдати шкоди матеріалу. Відкриті колоди відмінно провітрюються і отримують захист від скупчування води і вологи.

Зовнішнє оздоблення будинку з дерева

Будь-які брусові споруди можна обшивати як блок-хаусом, так і сайдингом. Для цих цілей в першу чергу потрібно провести всі обов'язкові підготовчі роботи. Всі пази ретельно Конопатити. Після цього укладається тепло- і гідроізоляція. На додаток, по всій території монтуються спеціальні кріпильні маячки. Адже, саме на них в подальшому і буде проводитися установка оздоблювального будматеріалу.

Маячками можуть бути рейки, стругана фасадна дошка, металеві профілі та тонкі бруси. Все маячки якісно прибивають до зрубу, з фіксованим відстанню між собою в 70-80 см. Щоб обробити фасад, рекомендується застосовувати блок-хаус, або евровагонку. Втім, найкращий результат виходить лише при правильному виборі сайдинга.

Фінішна обшивка будівлі сайдингом - це відносно недорога в фінансовому плані і швидко виконувана робота. В середньому, згадана обшивка з легкістю може служити як мінімум 35 років. В ході застосування особливих типів сайдингу, експлуатаційний термін здатний досягати показника мінімум в 75 років. На відміну від цегли, сайдинг може з легкістю витримувати значні температурні перепади, в межах від -45 С до +45 С.

У процесі підбору сайдингу, покупцеві рекомендується звертати увагу на його забарвлення. Загальна товщина листа на зрізі повинна мати однорідний відтінок. Це доведе, що протягом терміну служби, матеріал не вигорить під впливом сонячних променів і не втратить своєї зовнішньої привабливості. Монтаж сайдингу проводиться аналогічно монтажу блок-хауса. Напрямними маячками тут, переважно служать алюмінієві профілі.

Блок-хаус і вагонка, в плані надання природності і вишуканості дому, є рівноцінними.

Похожие страницы: