Облицювання стін

Перше, на що ми звертаємо увагу, входячи в будинок, це стіни. Саме тому потрібно ретельно підійти до питання їх оформлення. Якісна облицювання захищає зовнішні стіни будівлі і надає доглянутий вигляд внутрішніх приміщень. Для того щоб облицювання стін вписалася в інтер'єр, потрібно розглянути всі варіанти використовуваних матеріалів і особливості роботи з ними.

Для ремонта и стротильетсва магазин инструментов предоставляет широкий выбор разлисных инструментов по хорошей цене.

Для початку необхідно вибрати матеріал для облицювання. Для додання внутрішніх стінах індивідуальності потрібно підібрати матеріал, що підходить до призначення приміщення. Стіни можна обробити декоративним каменем, пластиковими панелями, керамічною плиткою. Наприклад, для облицювання кухні і ванної кімнати найкраще підібрати матеріали, які покращать санітарно-гігієнічний призначення цих приміщень. Для цієї мети ідеально підійде керамічна плитка або пластикові панелі. Для ванної кімнати можна вибрати плитку, яка імітує мозаїку, це прикрасить приміщення.

Перед початком облицювальних робіт необхідно належним чином підготувати стіни. Їх поверхню потрібно обробити виходячи з матеріалу, який буде використаний для обробки. Металеві елементи, наприклад, потрібно обробити антикорозійним засобом, а дерев'яні - просочити вогнезахисними і антисептичними сумішами.

Якщо на стінах є нерівності, їх необхідно закрити цементним розчином або штукатурною сумішшю. Облицювання керамічною плиткою потрібно починати від середини, поступово наближаючись до країв, і своєчасно, в міру необхідності, зволожувати поверхню. Плитка укладається в тій же послідовності, що і попередній ряд. Для того щоб перевірити якість укладання і переконатися, що ряди плитки укладені рівно, необхідно час від часу використовувати гідроуровень. Після того, як плитка висохне, потрібно прибрати бруд, а шви заповнити спеціальної затіркою, відповідної за кольором.

Стеля оформляється пластиковими панелями. Для цього за рівнем виставляється металевий каркас з профілів, на них закріплюються напрямні, і потім починається монтування панелей. Кріпляться вони за допомогою саморізів по металу з широким капелюшком.

Для облицювання стін природним каменем використовується черепашник, вапняк, туфу і інші м'які породи. Для фіксації плит на стінах використовується тільки цементний розчин. Якщо ж товщина матеріалу більше міліметрів, то в якості додаткового кріплення використовуються клеймера і металеві скоби. Облицювання потрібно починати від кутів і прорізів, розмічати плити потрібно так, щоб плити були правильно розташовані. Кожен наступний ряд встановлюється тільки після повного висихання попереднього ряду.

Похожие страницы: