​Облаштування будівельного майданчика

Облаштування будівельного площадкіДля забезпечення комфорту і безперервності будівельних робіт слід в першу чергу приділити увагу правильному облаштування будівельного майданчика. Такий процес є обов'язковим незалежно від того, яких масштабів буде будівництво, і які технології будуть застосовуватися.

Вы можете вызвать эвакуатор щелково по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш ніж приступати до будь-якого будівництва слід провести роботи з проектування належної організації робіт. В кінцевому результаті цього заходу буде отримано генеральний план будівництва. Даний документ є кресленням, з зображеннями будівельного майданчика, об'єктів будівництва, транспортних шляхів, огорож та будівельних побутівок, місцем розташування баштового крана і рейок за якими він рухається, при необхідності вантажних шахтних підйомників, а також місць тимчасового складування будматеріалів.

Невід'ємною частиною будівництва будь-якого об'єкта є тимчасові споруди, службовці для забезпечення зручності проведення робіт. З огляду на те, що подібні будови носять тимчасовий характер, для їх зведення рекомендується використовувати недорогі матеріали, або ж робити їх придатними для багаторазового використання. Наприклад, при створенні тимчасового дорожнього покриття найчастіше використовуються залізобетонні плити, які після закінчення будівельних робіт на одному об'єкті можна демонтувати і перевезти на інший, чого неможливо здійснити з традиційним асфальтовим покриттям. Крім того, для монтажу перекриття з плит немає необхідності в проведенні будь-яких складних робіт, пов'язаних з підготовкою підстави.

Перш ніж починати будь-які заходи на будівельній ділянці, його слід захистити. Найчастіше, для цього застосовуються суцільнометалеві конструкції з зварної сітки і профільних труб зі спеціальними вушками і гачками, призначеними для з'єднання частин огорожі між собою. Універсальність таких зборів обумовлена тим, що їх також можна використовувати багаторазово.

Важливим елементом в організації будівельного майданчика є битовки, призначені для зберігання речей і інструмента, а також відпочинку робочого персоналу. Найчастіше вони виготовляються у вигляді цілісних вагончиків, які не потребують будь-якої збірки. Подібні будови досить прості в транспортуванні, а для їх установки на потрібному місці необхідний тільки кран. Це саме можна сказати і до приміщень, що використовуються для складування будівельних матеріалів.

Крім тимчасового дорожнього покриття і будівель, будь-яка будівельний майданчик повинна забезпечуватися водопровідною водою і електрикою. Забезпечується це за рахунок підключення до найближчих мереж електро- і водопостачання.

Похожие страницы: