​Навіси із стільникового полікарбонату

стільниковий полікарбонат

стільниковий полікарбонат

Ще не так давно, навіси із стільникового полікарбонату були новим явищем. А на сьогоднішній день їх можна побачити все частіше і частіше, як на нових зводяться будівлях, так і на житло більш раннього періоду споруди.

Криті паркувальні місця, навіси, альтанки, теплиці - в будівництві всіх цих конструкцій успішно використовується стільниковий полікарбонат.

Із застосуванням полікарбонату такі конструкції перестають бути важкими, виглядають естетично і надають споруді закінчений вигляд.

У полікарбонату маса позитивних властивостей. Він має високу пропускну здатність сонячних променів, має відмінну міцність, легкість і можливість тривалої експлуатації.

Полікарбонат буває різної товщини, що дозволяє приймати йому будь-які вигини і форми, при цьому він також легко витримує снігове навантаження.

Качественный капельный полив купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Цей матеріал дозволяє створити на ділянці будь-які споруди, будь то критий тінистий корт або зимова ковзанка з мінімальними вкладеннями.

Кольори у полікарбонату бувають найрізноманітніші, що, безумовно, дозволить зробити конструкцію, що поєднується з ландшафтним дизайном. І все ж, головний плюс стільникового полікарбонату - це його низька вартість. Навіси з полікарбонату оптимальні по співвідношенню ціни / якості і найчастіше використовуються при виготовленні теплиць.

Полікарбонат в дванадцять разів легше скла. Завдяки цьому, на фундамент не йде високого навантаження.

Стільниковий полікарбонат виступає хорошим матеріалом для промислового виробництва за рахунок своєї низької шумущільності. Завдяки полікарбонату вага будь-якої будівлі значно знижується, а в денний час поліпшує освітлення. Безпека такої конструкції дозволяє застосовувати її на територіях освітніх установ і дитячих садків.

Встановити конструкцію з полікарбонату можна двома способами: з фундаментом і без нього.

Для конструкції з фундаментом потрібно буде відлити найпростіший фундамент під основні опори. Наприклад, для навісу може знадобитися від 4-х і більше опор, а може знадобитися і дві опори, якщо конструкція буде прилягати до будівлі.

На виставлені по рівню опори встановлюють каркас для полікарбонату. Зробити його можна з профільного труби або куточка. Після установки каркаса на несучі опори, використовуючи спеціальне кріплення і профіль, конструкцію обшивають полікарбонатом.

Для конструкції без фундаменту потрібно прорахувати кількість потрібного профілю і куточків. З цих матеріалів можна зробити простий каркас, скручений або зварений по периметру, з перемичками на кожен метр конструкції. Металоконструкція встановлюється на анкера в стіну, після цього прикріплюють полікарбонат.

Похожие страницы: