Натяжні стелі в офіс - престижний атрибут для успішного бізнесу


Натяжні стелі в офіс

Інтер'єр офісного приміщення - своєрідна візитна картка компанії. У будь-якому бізнесі кожна дрібниця має працювати на імідж організації. Тому все в офісі повинно бути продуманим і гармонійним, спрямованим як на створення презентабельного дизайну, так і на поліпшення працездатності співробітників. Сучасні багаторівневі натяжні конструкції - ідеальний варіант для оформлення стель в офісі.
У чому привабливість натяжних стель в офісі

Вы можете купить салюты по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Створення солідного і респектабельного іміджу компанії.
Різноманітність фактур, кольорів. Це дозволить надати офісу абсолютно будь-який вид. Фантазія дизайнерів, в сукупності з побажаннями організації, перетворять його в унікальне приміщення.
Можливість використовувати в дизайні фірмових кольорів компанії і нанесенні логотипу за допомогою фотодруку.
Економічно виправдані витрати - унікальний інтер'єр підвищить довіру клієнтів і ділових партнерів, приверне їхню увагу і створить потужний мотиваційний важіль для взаємного плідного співробітництва.
Багаторівневі конструкції і оригінальні системи підсвічування дозволять поділити приміщення на кілька органічних зон. За допомогою натяжних стель в офісі можна підкреслити робочу зону, зону для прийняття клієнтів і для відпочинку співробітників.
Економія коштів організації. Розміри офісних приміщень досить великі. При монтажі конструкцій - чим більше метраж, тим дешевше обходиться загальна вартість матеріалів і роботи за один квадратний метр.

Особливості натяжних стель

Швидкість установки. У порівнянні з іншими оздоблювальними видами робіт, натяжні конструкції монтуються дуже швидко. Робочий графік співробітників практично не постраждає.
Установка проводиться чисто і не вимагає винесення офісного обладнання та меблів. Кількість сміття і пилу мінімальні.
Маскування всіх господарських комунікацій - електропроводки, систем сигналізації та вентиляції.
Довговічність ПВХ плівки розрахована на довгий термін служби. 15 років - це мінімальний час її первозданної краси при дбайливому ставленні.
Вогнетривкість і відповідність всім нормам захисту приміщень від загорянь не викличуть нарікань пожежних служб.

Похожие страницы: