​Наливні підлоги для складських приміщень

Послуги із влаштування підлог на складі повинно відповідати фактичним експлуатаційним умовам приміщення і заданим технічним вимогам, які пред'являються безпосередньо до підлоги. В ході будівництва, ремонту складів або переобладнання під них інших приміщень останнім часом все частіше вибираються наливні підлоги. При цьому різноманітність рішень дозволяє врахувати буквально все чинники, що впливають на експлуатаційно-технічні параметри готового статі.

Рішення по влаштуванню наливних підлог

Серед можливих варіантів наливної підлоги на складі:

Просочення епоксидної або поліуретановій сумішшю бетонного (цементно-піщаного) підстави або поверхневе нанесення складу з утворенням захисного шару. Такі варіанти використовуються в якості бюджетного рішення для вдосконалення технічних характеристик наявного статі, підвищення його міцності, зносостійкості, стійкості до агресивних факторів впливу та інших параметрів.

Качественные автомобильные диски тюмень купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Пристрій багатошарового наливної підлоги на базі епоксидного або поліуретанового складу, що включає як формування первинної основи, так і нанесення фінішного захисного шару. Є можливість підбору необхідного колірного виконання статі.

Комбіновані варіанти, при використанні яких застосовується поєднання різних сумішей, варіюється кількість шарів, використовуються додаткові компоненти, наприклад, кварцовий пісок. Такий підхід виправданий, якщо склад великий, в ньому присутні ділянки різного призначення або різного рівня інтенсивності експлуатації, потрібно зонування і оптимізація витрат не на шкоду якості.

Наливні підлоги для складських приміщень

В якості додаткових заходів для додання наливним полам потрібних властивостей використовуються антистатичні, антиковзні, хімічно стійкі, зносостійкі покриття. Спеціальні суміші і технології створення наливних підлог складського призначення забезпечують максимальну відповідність пропонованих рішень конкретних умов експлуатації складу, його вантажний і товарною номенклатурою, особливостям використання спецтехніки та догляд за садом.

Похожие страницы: