Мексиканський стиль вітальні

Мексиканський стиль в нашій країні вважається найменш поширеним, а застосовують його, переважно, при оформленні приватних будинків. Власники ж міських квартир віддають перевагу якомусь східному або класичного стилю. Дизайнери вважають, що немає нічого кращого мексиканських інтер'єрів для міських квартир, так як саме цей стиль дозволяє створити саму теплу і комфортну обстановку, що тішить око.

Узнать больше про ритуальные услуги вы можете на сайте ritualservice.com.ua, здесь с вами поделятся всей информацией.

Особливості мексиканського стилю в інтер'єрі

Для мексиканських інтер'єрів характерні насичені і дуже яскраві фарби, що радують око, таємнича символіка і химерні візерунки, які нагадують про індіанських древніх племенах, які є предками мексиканців. Мексиканський стиль вважається специфічним, так як він повністю пронизаний культурою і традиціями цього народу. У мексиканських інтер'єрах нереально знайти якісь елементи, які відносяться до сучасного життя, тому такий стиль підійде найбільше любителям екзотики. Ті ж, хто хотів би внести в звичайний інтер'єр нотку яскравою безтурботності і південного тепла, можуть просто додати в інтер'єр будь-які декоративні мексиканські елементи, наприклад, сомбреро, гітару або якісь глиняні вази грубуватою ручної роботи.

Колірна гамма в мексиканських інтер'єрах

Тим, хто вирішив про форму вітальню в мексиканському стилі , слід знати про те, що необхідно правильно підібрати для цієї мети колірну гамму. Причому, всі фонові кольори повинні бути обов'язково насиченими і яскравими:

- блакитний;

- червоний;

- різні відтінки жовтого;

- помаранчевий;

- синій;

- рожевий.

Дизайнери рекомендують повністю при виборі колірної гами відключити всю свою логіку і керуватися виключно внутрішніми відчуттями. Так, червоний коридор може привести в жовту кухню, а рожева спальня може спокійно сусідити з синім холом.

В якості оздоблювального матеріалу для стін можна застосовувати декоративну штукатурку з різними великими вкрапленнями, а також грубі фактурні шпалери. Відповідно, при такому оформленні стіни повинні бути однотонними і без будь-яких малюнків і візерунків.

Що стосується обробки підлоги, то для цієї мети застосовувати можна ламінат теракотового або темного кольору, дошку або плитку.

У тих місцях, які планується зробити акцентними, рекомендується створити розпис в мексиканському стилі, фальш-вікно або фреску.

Практично ніяких рекомендацій немає до оформлення стелі, який можна просто пофарбувати в чисто білий колір або обшити гіпсокартоном. Відмовитися слід повністю від оформлення стелі різними сучасними матеріалами, наприклад, глянцевими натяжними стелями. Зовсім не вписуються в мексиканські інтер'єри декоративні вставки зі скла або ціла система підсвічування. Самим ідеальним варіантом буде оформлення стелі балками з темних порід дерева.

У мексиканському інтер'єрі повинно бути присутнім невелику кількість меблів, яка повинна бути функціональною, грубої і дуже простий за своїм дизайном. Віддавати перевагу слід плетеним і дерев'яним предметам меблів.

Похожие страницы: