Купуємо нове ліжко: яке вибрати?

Стан вашої ліжка поступово погіршиться протягом 10 років на 70 відсотків. Так стверджує більшість експертів в області меблевої промисловості. Після цього, як правило, виникає питання: яку ліжко вибрати?

для своей спальни на сайте http://pro100mebli.com.ua/product/krovat-kamila/ Вы можете купить кровать Камила по выгодной цене.

Якщо час покупки нової ліжка настало, то потрібно дотримуватися корисних порад для успішного вибору.

1. Виберіть влаштовує вас розмір ліжка. Зробіть виміри в своїй квартирі. Скільки місця буде займати ліжко? Влізе чи в житловий простір інші меблі? Нарешті, чи буде вам зручно в невеликій ліжка удвох?

Ось приблизні розміри ліжок: невелика одномісна (75 см ширина, 190 см довжина), одномісна (90 см ширина, 190 см довжина), невелика двомісна (120 см ширина, 190 см довжина), двомісна (135 см ширина, 190 см довжина) , дуже велика двомісна (150 см ширина, 200 см довжина). Останній варіант найкомфортніший, але в невеликій квартирі таке ліжко буде виглядати безглуздо.


2. Виберіть відповідний тип ліжка. Диван-ліжко, як правило, дорожче, але при цьому менш зручний тип. Зате ви завжди зможете його зібрати в невеликий диван, щоб не займати кімнату. Каркасна ліжко дешевше і зручніше. Але зібрати її в щось менше не вийде.

3. Зверніть увагу на матрац. Матрац повинен бути зручним і комфортним. Якщо ви відчуваєте тілом, де розташовані пружини, відразу ж відмовляйтеся від покупки. На такому матраці ви будете прокидатися від болю. Зверніть увагу на товщину - чим товще матрац, тим він, як правило, зручніше. Бажано, щоб він був на блискавки. Такі матраци можна прати.

Похожие страницы: