КОНДИЦІЮВАННЯ ПОВІТРЯ В КВАРТИРІ: ВИДИ ПОБУТОВИХ СИСТЕМ

Якщо Вам не пощастило, і система кондиціонування повітря в будинку не встановлена спочатку, швидше за все Ви замислювалися про придбання кондиціонера. Зараз виробники пропонують безліч варіантів: одноблочний, спліт і мультіспліт-системи, кліматичні комплекси, брізери і інші установки кондиціонування або обладнання з такою функцією буквально здатні звести користувача з розуму. Розглянемо все по порядку.

Как установить кондиционер быстро и наджно вы сможете узнать на нашем сайте, а так же воспользоваться услугой по установке кондиционеров.

КОНДИЦІОНЕРИ

Побутові кондиціонери бувають моноблочні і багатоблокових. Якщо кондиціонер уміщається в одному блоці, то зазвичай це віконні або мобільні моделі. В такому випадку блок встановлюється подає вентилятором усередину квартири, а назовні виходить великий і досить гучний короб з усім технічним оснащенням. Мобільна система кондиціонування в будинку відрізняється тим, що весь блок цілком можна поставити в кімнаті і переміщати при необхідності. Такі системи часто використовуються міськими жителями як тимчасове рішення в разі спеки або при прийдешньому переїзді, так як кондиціонер зручно захопити з собою на нову квартиру, однак при цьому за ціною вони не дуже відрізняються від повноцінних стаціонарних систем - в середньому, подібні пристрої коштують від 10 000 рублів.

Багатоблокових, в свою чергу, можна розділити на спліт-системи (складаються з внутрішнього, що подає охолоджене повітря блоку і зовнішнього - встановленого за стіною) і спліт-системи. Останні відрізняються наявністю загального зовнішнього блоку і декількох внутрішніх, що дозволяє влаштувати систему кондиціонування в усьому будинку. Поділ функцій блоків дозволяє зробити спліт-системи практично безшумними, а крім того - встановити зовнішній блок можна в будь-якій частині квартири і налаштувати мікроклімат не тільки самого житла, а й окремої кімнати. Однак установка таких систем відрізняється і високою ціною, і серйозними вимогами до монтажу , відповідати яким зможе тільки досвідчений фахівець - блоки системи об'єднуються комунікаціями, які зазвичай містяться в стіни.

ІНШІ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ

Автоматизація систем кондиціонування повітря призвела до створення більш функціональних і інтелектуальних продуктів. Наприклад, система розумного мікроклімату MagicAir , яка автоматично регулює роботу брізеров в будинку, підтримуючи оптимальний рівень вуглекислого газу і обрану користувачем температуру, вирішуючи відразу основні завдання кондиціонування і додатково забезпечуючи приміщення свіжим повітрям. Крім того, система MagicAir може керувати кондиціонерами і зволожувачами, що дозволяє налаштувати кожен параметр кондиціонування з одного зручного інтерфейсу і не витрачати час на ручне управління пристроями.

Дивним чином, як би мало ми ні розбиралися в тому, що таке кондиціювання, всі розуміють, що без нього не буде здорового мікроклімату в будинку. Комфортна «погода в домі» включає в себе не тільки температуру і вологість, на які націлені велика частина систем кондиціонування, а й рівень вуглекислого газу. При його підвищенні вище норми створюється помилкове відчуття спеки, задуха, яку не може виправити охолодження звичайним кондиціонером, тому до вирішення завдання кондиціонування варто підходити раціонально, і вибираючи систему для будинку, зупинитися на найбільш функціональному комплексі, який здатний створювати і підтримувати потрібний мікроклімат.

Похожие страницы: