КАРКАСНІ БУДИНКИ - ОПИС ТЕХНОЛОГІЇ

Основою будинку є дерев'яний каркас, що складається з верхньої і нижньої обв'язки, вертикальних стійок і кроквяної системи. Потім слід внутрішня і зовнішня обшивка каркаса будинку, між якою прокладаються тепло-, гідро- і пароізоляційні матеріали.

Хотите построить дом, который будет дарить тело и уют, на сайте http://закарпатье-сруб.укр/ нашей компании Вы можете заказать проект.

Теплоізоляційними матеріалами зазвичай служать мінеральна або базальтова вата, пінополіуретан або пінополістирол.

Внутрішні і зовнішні оздоблювальні роботи можуть надати будинку абсолютно будь-який вигляд. Тут можна широко застосовувати найрізноманітніші матеріали і технології. Каркасний будинок зовні облицьовують панелями, вагонкою, використовують штукатурку, цегла, плитку або декоративний камінь. Усередині будинок може бути оформлений вагонкою і фальшбрусом, шпалерами та пофарбованими панелями, декоративною штукатуркою і керамічною плиткою. Дому легко надати оригінальну форму і створити в житло особливий, індивідуальний стиль.

Міцність такого будинку поєднується з порівняно невеликою вагою, тому фундамент не вимагає великих вкладень. Це може бути мелкозаглубленний стрічковий або свайно-гвинтовий фундамент.

В даний час найбільшим попитом користуються придбав свайно-гвинтовий фундамент за свою економічність і можливість зведення в будь-який час року.

Кроквяна система може бути будь-який архітектурної форми. Матеріал для покрівлі досить великий, все залежить від уподобань і фінансових можливостей - ондулін, металочерепиця, м'яка покрівля.

Прокладка інженерних мереж враховується на всіх етапах зведення будинку: комунікації практично непомітні в готовому будинку, виглядають максимально естетично.

Переваги каркасного дерев'яного будинку

Доступна технологія будівництва екологічного і надійного будинку є недорогий і економічною, швидко окупається. Швидкість зведення будинку приємно радує замовника: створення такого житла не вимагає масивного фундаменту, а до оздоблювальних робіт внутрішніх приміщень можна приступати відразу після будівлі каркаса.

Особливі умови комфорту гарантовані унікальною технологією і ретельним підбором матеріалів: в зимові місяці каркасний будинок відмінно зберігає тепло, скорочуючи фінансові вкладення в обігрів будівлі.

Високі експлуатаційні і енергозберігаючі показники важливі для тих, хто цінує сучасний екологічний спосіб життя. Стіни дозволяють конструкції «дихати», перешкоджаючи утворенню конденсату і своєчасно видаляючи надлишки вологи.

Будівництво каркасного будинку - це можливість надати конструкції архітектурну виразність і оригінальність, вигідно виділитися на тлі звичайних будинків.

Якщо необхідний екологічний і недорогий варіант житла, яке можна швидко побудувати із застосуванням доступних матеріалів - кращого вибору, ніж будинок за каркасною технологією, годі й шукати. Професіонали швидко і за доступними цінами зведуть досить міцний, комфортний і зручний для проживання каркасний будинок.

Похожие страницы: