Фото Ремонту однокімнатні квартири

Як зробити оригінальний ремонт в однокімнатній хрущовці і розширити її корисну площу?

Ремонт однокомнатной квартиры фото Не кожен може дозволити собі купити або знімати велику квартиру, багато людей живуть в хрущовках, побудованих в 60-70-х роках.Не варто переживати, якщо Вам належить жити в такій квартирці, оскільки навіть з маленької однокімнатної хрущовки можна зробити справжній витвір мистецтва.

 

Чого не можна робити при ремонті в однокімнатній хрущовці?

 

Щоб квартирка була не тісним і комфортною, найкраще почати її ремонт з перепланіовкі.

 

Однак перепланування потрібно робити правильно і ні в якому разі не можна:

 
     
  • зносити несучі опори і стіни (це не стосується перегородок кладовки);
  •  
  • перекривати доступ до труб і вентилів на газових колонках;
  •  
  • змінювати місце знаходження ванної кімнати та туалету.
  •  
 

Однак якщо Ви збираєтеся при ремонті в однокімнатній хрущовці прибирати перегородки, Вам обов'язково знадобиться погодження з ЖКГ в письмовому вигляді.Без нього роботи робити не можна. Перед тим як позбутися від стін, Вам потрібно продумати, що саме буде у вас служити в якості опори.

 

Відмінним рішенням можна назвати колони, які служать відмінною прикрасою інтер'єру і при цьому виконують свою основну функцію.

 

Переглянувши фото ремонту однокімнатних квартир, Ви побачите, що вкрай популярними останнім часом стали студії, де кімната, кухня, коридор і балкон об'єднані в одне загальне простір, який лише умовно поділяється на зони.Таке об'єднання не тільки дозволить Вам збільшити корисну площу, а й при цьому буде виглядати досить стильно і неординарно.

 

Ремонт в ванной комнате под ваннойНайчастіше прибирають тільки одну перегородку, що відділяє кухню від кімнати, а простір, що звільнилося, займають стильною барной стійкою або невеликим канапкою.

 

Фото ремонт odnokomnatnyh плоским -studij

 

Фото ремонт odnokomnatnoj квартири-студії допоможе вам правильно сплати місця для установки на спеціалізованій зоні.Розділяти на зони можна за допомогою ширм, шаф, меблевих стінок або ж за допомогою дизайнерських хитрощів.

 

Якщо, наприклад, в одному великому приміщенні застосувати відразу кілька підлогових покриттів (ковролін, плитку, ламінат), то воно буде вже візуально розділене на зони.Того ж ефекту можна добитися і при різній обробці стелі.

Возможно, вам понравится:
Ремонт квартири в ЖК Шкіряна
Ремонт квартири в ЖК Шкіряна
Ремонт квартиры в Санкт
Ремонт квартиры в Санкт

Інь і ян: як облаштувати квартиру закоханим, які вирішили жити разом & Nbsp; & mdash; & nbsp; РІА НОВИНИ - Нерухомість
Дизайн невеликого інтер'єру для молодої пари - непросте завдання: адже потрібно враховувати часом зовсім протилежні інтереси та побажання, вписати абсолютно різні образи, зауважує керівник дизайн-студії "Уютная квартира" Наталя Преображенська.

(843) 239-1234, ремонт квартир в Казані
(843) 239-1234, ремонт квартир в Казані
Ідеї ​​ремонту однокімнатних
Ідеї ​​ремонту однокімнатних
Похожие страницы: