​Дворівневі стелі: основні переваги систем

Грамотно розробивши дизайн приміщення, вдається надати навіть найпростішої кімнаті вишуканий і оригінальний зовнішній вигляд. Для вирішення питання сучасні майстри використовують різні технології і кращі матеріали. В тому числі, це стосується і варіантів, що застосовуються для обробки верхніх горизонтальних поверхонь, тобто стель. В останньому випадку досить часто увагу професіоналів і простих обивателів привертають натяжні полотна. Вони мають ряд переваг, серед яких виділяється і можливість створення дворівневих конструкцій. Причому впоратися із завданням вдається швидко, просто і без скупчення зайвого бруду і пилу.

Все виды строительных работ Вы можете заказать на сайте http://monoplast.by/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У чому криються плюси стельових систем, що складаються з декількох рівнів? По-перше, з їх допомогою вдається ефективно приховати недоліки підстави, в тому числі перепад висот. По-друге, при облаштуванні описуваних конструкцій може бути продумана оригінальна підсвітка, яка не тільки стане додатковим джерелом освітлення кімнати, але і створить в просторі особливу атмосферу. Перераховуючи переваги дворівневої стелі, сказати варто і про те, що він дозволяє візуально розділити приміщення на дві зони. Цей момент стає актуальним в кімнатах різного призначення. У дитячій це можуть бути зони відпочинку і активних ігор, в кухні - місце для приготування їжі і територія для прийому їжі, проведення святкового застілля і т.д.

Яким чином здійснюється монтаж стель дворівневого типу з натяжних полотен? При проведенні робіт використовується спеціальний профіль, який розміщується на поверхні. Саме до нього в подальшому буде кріпитися саме полотно. Примітний той факт, що описувані дворівневі конструкції виготовляються без застосування гіпсокартону. Це прискорює і спрощує процес монтажу, а також робить його абсолютно без пилу. З цієї причини установка стельової системи може здійснюватися на кінцевій стадії ремонту (коли укладено підлогове покриття, поклеєні шпалери і т.д.). Перед тим як розташовувати профіль, розробляються креслення і схеми майбутньої конструкції. Далі роботи проводяться професіоналами на основі зазначених документів. На кінцевій стадії (коли полотна змонтовані) відбувається обробка технологічних отворів, які були виконані для установки освітлювальних приладів. Їх кількість і розташування визначаються заздалегідь, вказуючи в кресленнях і схемах.

Похожие страницы: