Дизайн Ремонту однокімнатні квартири

Дизайн інтер'єру однокімнатної квартири: плани і фото

 

На фото:

 

Вихідний план odnokomnatnoj квартири в куполі серії P-46-ті

 

Запитання читача

 

Все журнали publikuût фото красивий будинок життя, трохи primenimoj нашому власності.Подібний дизайн інтер'єру підходить для холостого чоловіки, але що робити родині з дитиною? Адже мільйони росіян живуть в невеликих квартирах, придуманих і побудованих ще в 1970-90-ті роки.Може бути, ви підкажете, як розміститися в одній кімнаті двом дорослим і одній дитині в типовій квартирі будинку П-46? Буду вдячна за вдалий дизайн-проект інтер'єру.

 

З повагою, Ірина, Балашиха.

 

Новий дизайн інтер'єру однокімнатної квартири.Декоратори пропонують відвоювати частину площі біля коридору і зонувати вийшла кімнату за допомогою декількох джерел світла (позначені зеленим) і однієї напівпрозорої перегородки-стелажа.

 

За порадою ми звернулися до декораторам Максиму Картавих і Сергію Сапарова.Вони запропонували невелике перепланування і продумане зонування, яке враховує потреби всіх членів сім'ї.Публікуємо їх дизайн-проект інтер'єру - відповідь нашої читачці.

 

У такій невеликій квартирі не потрібні дві перегородки, що відокремлюють передпокій від кімнати.Якщо їх видалити, площа кімнати збільшиться на кілька квадратних метрів.В пропонованому варіанті дизайну інтер'єру вздовж звільненій стіни розташовується велика шафа, який служить місцем для зберігання всього на світі.Крайню секцію можна виділити для верхнього одягу (адже ми як би позбулися передпокою).А на торець шафи має сенс прикріпити пару гачків для сезонного одягу, шапок і шарфів.

 

V зона для батьків розгорнути Garden-трансформер, kotoryj складається з диванів, вбудований шафа двоспальним ліжком і стійок з відкритим polkami.Над кожною зоною вішаємо окремий світильник. Вони можуть бути різного розміру і кольору, але однакові за формою.Не забуваємо додати торшери та настільні лампи, щоб міняти сценарій освітлення залежно від настрою.

Возможно, вам понравится:
Весняний дизайн однокімнатної
Весняний дизайн однокімнатної
Дизайн двокімнатної квартири
Дизайн двокімнатної квартири

Інь і ян: як облаштувати квартиру закоханим, які вирішили жити разом & Nbsp; & mdash; & nbsp; РІА НОВИНИ - Нерухомість
Дизайн невеликого інтер'єру для молодої пари - непросте завдання: адже потрібно враховувати часом зовсім протилежні інтереси та побажання, вписати абсолютно різні образи, зауважує керівник дизайн-студії "Уютная квартира" Наталя Преображенська.

Дизайн Проект Однокімнатна
Дизайн Проект Однокімнатна
Ремонт однокімнатної квартири
Ремонт однокімнатної квартири
Похожие страницы: