Дизайн натяжних стель для ванної

Найбільш поширеними недоліками ванних кімнат є їх відносно невелика площа і нестача природного освітлення. Продумуючи дизайн, зверніть увагу на архітектурні особливості, ніші і виступи - можливо, обіграти їх допоможуть натяжні дворівневі стелі. Ви можете подивитися, наскільки вдало здатний приховувати різні огріхи і недоліки натяжна стеля у ванній - фото наочно це демонструють.

Ідеальним рішенням стане вінілове полотно з глянсовою фактурою. Справа в тому, що матова поверхня стелі у ванній буде виглядати занадто тьмяно. Перевага в колірній палітрі дизайнери рекомендують віддавати світлим або яскравим фарбам - відмінно виглядатимуть сині, червоні, оливкові відтінки. Класичний варіант - підібрати стеля під колір плитки на стінах, підлозі або будь-яких інших використовуваних декоративних елементів.

Чудово підходить навісна конструкція не тільки для того, щоб приховувати під її склепінням побутові комунікації. Використання навіть недорогого натяжної стелі у ванній кімнаті дозволяє застосувати будь-які дизайнерські вишукування. Ви можете вибрати полотно з хмарами, абстрактним малюнком, етнічним орнаментом або ефектне зоряне небо. Потужні лампи встановлювати у ванній не слід, щоб уникнути нагрівання стелі. Зате кілька невеликих сучасних світильників красиво заграють райдужними переливами, відбиваючись в глянцевому поверхні.

Якщо вам імпонує класичний стиль в інтер'єрі, то оформляючи ванну кімнату, можна використовувати мармурову плитку. Устаткування і меблі підбирайте під неї ж. Відмінним рішенням стане використання венеціанської штукатурки, що дозволяє створити імітацію натурального каменю. Стеля також потребують чогось перекликається із загальним стилем, але використовувати для цього плитку в даному випадку не вийде. Ви можете замовити дешеві натяжні стелі з фактурними полотнами під мармур або натуральний камінь.

Похожие страницы: