Дизайн натяжних стель для ванної

Найбільш поширеними недоліками ванних кімнат є їх відносно невелика площа і нестача природного освітлення. Продумуючи дизайн, зверніть увагу на архітектурні особливості, ніші і виступи - можливо, обіграти їх допоможуть натяжні дворівневі стелі. Ви можете подивитися, наскільки вдало здатний приховувати різні огріхи і недоліки натяжна стеля у ванній - фото наочно це демонструють.

Ідеальним рішенням стане вінілове полотно з глянсовою фактурою. Справа в тому, що матова поверхня стелі у ванній буде виглядати занадто тьмяно. Перевага в колірній палітрі дизайнери рекомендують віддавати світлим або яскравим фарбам - відмінно виглядатимуть сині, червоні, оливкові відтінки. Класичний варіант - підібрати стеля під колір плитки на стінах, підлозі або будь-яких інших використовуваних декоративних елементів.

Вы можете найти необходимые карты абсолютно бесплатно.

Чудово підходить навісна конструкція не тільки для того, щоб приховувати під її склепінням побутові комунікації. Використання навіть недорогого натяжної стелі у ванній кімнаті дозволяє застосувати будь-які дизайнерські вишукування. Ви можете вибрати полотно з хмарами, абстрактним малюнком, етнічним орнаментом або ефектне зоряне небо. Потужні лампи встановлювати у ванній не слід, щоб уникнути нагрівання стелі. Зате кілька невеликих сучасних світильників красиво заграють райдужними переливами, відбиваючись в глянцевому поверхні.

Якщо вам імпонує класичний стиль в інтер'єрі, то оформляючи ванну кімнату, можна використовувати мармурову плитку. Устаткування і меблі підбирайте під неї ж. Відмінним рішенням стане використання венеціанської штукатурки, що дозволяє створити імітацію натурального каменю. Стеля також потребують чогось перекликається із загальним стилем, але використовувати для цього плитку в даному випадку не вийде. Ви можете замовити дешеві натяжні стелі з фактурними полотнами під мармур або натуральний камінь.

Похожие страницы: