Дитячі матраци з натуральних матеріалів


Натуральний латекс - це м'який і високоеластичний наповнювач, що відрізняється екологічною чистотою. Володіє тривалим терміном експлуатації і виробляє бактерицидний ефект. За ступенем пружності з натуральним латексом не зрівняється ніякий штучний матеріал.

Кокосова койра - пружний і твердий матеріал, що підтримує хребет і допомагає тілу дитини прийняти зручне положення. Завдяки скріпленню волокон кокоса латексованого матеріал володіє оптимальними пружними властивостями. Кокосова койра відмінно пропускає повітря і не вбирає вологу.

Самый популярный магазин детских матрасов удивит Вас огромный ассортиментом и приемлемыми ценами.


Комбіновані вироби. Окремо варто сказати про матраци для новонароджених з шарами, що чергуються латексу і кокосової койри. В цьому випадку латекс створює пружну поверхню для комфортного сну, а кокосова койра рівномірно розподіляє вагу і створює надійну опору для хребта.

Комбіновані конструкції. На окрему увагу заслуговують матраци для новонароджених типу сендвіч з шарами, що чергуються кокосової койри і латексу. Тут латекс створює еластичну комфортну поверхню, а кокосова койра розподіляє рівномірно вагу за площею вироби і створює надійну опору хребту.
Дитячі матраци з штучних матеріалів

Холлофайбер. Дитячі матраци з цього матеріалу є моделі середньої жорсткості з пружинистими волокнами. Матраци з холлофайбера прекрасно підходять для новонароджених.

Комбіновані вироби. Для досягнення помірної жорсткості і екологічної чистоти при виробництві матраців використовують кілька шарів кокосової койри і штучної піни.
Поради щодо вибору дитячих матраців

Ознайомитися з історією виробника, оцінити асортимент та популярність бренду, подивитися відгуки.
Скористатися спеціальним фільтром для підбору моделі і задати вихідні параметри:
розмір (визначається габаритами ліжка, знайти які можна в інструкції або визначити самостійно, зробивши виміри рулеткою);
жорсткість (залежить від віку дитини і наповнювача матраца);
тип конструкції:
пружинна забезпечує поліпшену точкову підстроювання під контури тіла;
безпружинні - в порівнянні з пружинної краще переносить нестандартні навантаження (наприклад стрибки);
ціну - рекомендуємо, якщо стоїть завдання купити дитячі матраци недорого:
менше 4 000 рублів - вироби зі штучної піни, повсті і холлофайбера;
понад 4 000 рублів - коштують матраци з кокосової койри.
Звернутися до досвідчених фахівців магазину за консультацією для прийняття остаточного рішення.

Коментарі за вибором матраца для новонародженого

Педіатри рекомендують вибирати для новонародженого матрац з кокосовим наповнювачем, так як він володіє підвищеною жорсткістю. Аж до 3 років це дуже важливо для правильного формування хребта дитини. Оптимальний варіант з точки зору ціни і якості - двосторонній матрац. Так, для дитини віком до трьох років можна використовувати сторону з кокоса, а потім зворотний бік з холлофайбера або латексу.

Похожие страницы: