Будівництво будинків з незнімної опалубки

Після того, як фундамент буде готовий, можна приступати до будівництва стін. Зауважте, що цей процес максимально простий і включає в себе три основних цикли:

Установка блоків;
армування;
Цементування.

Перший ряд кріпиться до фундаменту шляхом вертикальної арматури. Далі за проектом будинку починають укладати в пази блоків прутки по горизонтальному рівні. Ці ж прутки шляхом скручування будуть з'єднані з вертикальною арматурою. Другий ряд блоків укладається методом перекриття, що створить міцну і надійну конструкцію. Цементування проводиться через кожні два ряди блоків. Так як пінополістирол має високий коефіцієнт теплового опору, то стіни можна отримати досить тонкі, при цьому додаткового утеплення не буде потрібно. На матеріалі буде суттєва економія.

Профессиональное грузовое такси москва к Вашим услугам по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Етап проведення комунікацій включає в себе ряд процесів, які безпосередньо пов'язані з попередніми. У проекті спочатку закладені схеми проведення комунікацій в будинок, при цьому і при будівництві фундаменту, і при будівництві стін ці факти повинні бути враховані. Підведення водопровідних і газових труб, електрокабелів та інших комунікаційних елементів здійснюється спільно з будівництвом стін, де облаштовуються спеціальні вводи. Всі основні комунікації можуть бути прокладені всередині опалубки - не потрібно облаштування коробів.

Етап зовнішньої обробки необхідний, так як пінополістирольні блоки мають неестетичний зовнішній вигляд. Для зовнішньої обробки можна вибрати практично будь-який матеріал, наприклад сайдинг, натуральний камінь, оштукатурювання декоративними видами штукатурки і багато інших - все обмежується фантазією і фінансовими можливостями.

Внутрішнє оздоблення - процес довгий і вимагає фінансових витрат. Також визначається фінансовими можливостями власника будинку. Гладка поверхня блоків дозволяє істотно заощадити на деяких оздоблювальних роботах. Стіни можна обштукатурити, пофарбувати або обклеїти шпалерами. Вид обробки вибирається з власних уподобань.

Похожие страницы: