Аренда баннерных конструкций

Зробити Ваші спогади з пам'ятних днів (весілля, день народження, корпоратив) більш яскравими, а фотографії більш незвичайними і стильними допоможе банерна конструкція Прес Волл / Бренд Волл (Presswall / Brandwall). Їх використовують в якості фону для різних заходів, а так же, як фотозоні. Залежно від типу заходу, на них розміщуються різні логотипи, написи, зображення і тд., В різних комбінаціях.К наприклад, прес Волл на весіллі, це важливий елемент всієї композиції, який зможе підкреслити тему всього свята. Наша компанія пропонує вам оренду прес Волл або бренд Волла на весілля.
Прес Волл / Press wall або Бренд Волл / Brand wall

Банерна конструкція Прес Волл / Бренд Волл - це розбірна мобільна конструкція. Вона складається з набору металевих труб і самого банера, який має отвори для кріплення (люверси). Конструкція може бути створена на замовлення, за індивідуальними параметрами, або ж Ви виберете один із стандартних розмірів.

У рекламі завжди використовують два ключові принципи: простота і зручність. І аренда баннерных конструкций є відмінним тому підтвердженням. Це той інструмент, який дозволяє дуже легко виділити себе і свою компанію. Рекламна сфера вже давно вибрала ці конструкції, в якості легкого і дешевого інструменту для рекламних заходів.

З використанням сучасних технологій доставка і збір конструкції успростілся в рази: тепер навіть одна людина може з цим впоратися, адже вага конструкції і простота збору не ускладнять навіть тендітну жінку. Для цього не потрібні ніякі інструменти.

Наша компанія надає послуги з виготовлення будь-яких конструкцій з декором: кулі, гірлянди, штучні або живі квіти, об'ємні букви і т.д. Вартість декору залежить від ваших побажань. Зазвичай, вартість декору обговорюється з нашим менеджером.
Оренда конструкції прессволл або брендволу

Ми пропонуємо вам конструкції для банера в оренду, орендуємо конструкцію від 1-го години. Конструкцію прес Волл або бренд Волл доставимо на вашу адресу (г. Харків) абсолютно безкоштовно. Виготовимо індивідуальні конструкції або конструкцію по ваших розмірах для оренди. Рамка для кріплення прес Волла в оренду дуже популярна для різних заходів. Оренда фотозоні для весілля або для дня народження стає все популярнішим. Новим напрямком в оформленні фотозоні є декор кулями з гелієм, живими квітами або додатковими прикрасами, які розміщуються прямо на банері.
Продаж конструкції прессволл або брендволу

Якщо ви їздите по виставках, якщо ви компанія, яка дбає про своє обличчя, то прес Волл в офісі або на виставці це те, що вам потрібно. Конструкція прес Волл допоможе вам виділити себе серед багатьох конкурентів, а наші дизайнери допоможуть розробити дизайн банера дуже швидко. Ми маємо великий досвід роботи з рекламними конструкціями. Ми використовуємо тільки кращі матеріали для друку банера і виготовлення конструкцій. Наша студія дизайну ART RACCOON гарантує: куплений прес Волл або бренд Волл зможе зібрати навіть дитина! Доставимо прямо до вас БЕЗКОШТОВНО.
Розміри конструкції прессволл або брендволу

Існує цілий ряд стандартдих розмірів конструкцій для банера. Але, якщо у вас є необхідність у створенні індивідуальної конструкції - не проблема. Наші менеджери і технологи готові розробити для вас будь-яку конструкцію вчиненого будь-якого розміру. Наш досвід дозволяє створювати конструкції будь-яких розмірів і для будь-яких умов. Ви можете замовити порізку складових для конструкції будь-якого розміру від 0,5 м до 3 м.
Доставка і оплата

Ми намагаємося зробити ваше життя комфортнішим, тому, ми предалагем вам кілька видів доставки і оплати:

конструкцію можна забрати з офісу;
зустріч біля будь-якої станції метро в місті Харків;
безкоштовна доставка по місту Харків;
доставка «Нової поштою» в будь-яке місто України (тривалість залежить від віддаленості міст і займає 1-3 робочих дні).

Оплатити виготовлення / оренду press wall або brand wall в Україні можна готівкою при зустрічі або в офісі, на «Новій пошті» в обраному місті, а також на банківську карту через термінал або інтернет-банкінг.

Похожие страницы: