Зробити Ремонт в двокімнатній квартирі

Бізнес ремонт інтендант

85059013_00108 На сьогоднішній день величезна кількість людей, набуваючи своє житло, починають замислюватися про ремонт.Це стосується і людей, у яких є своя житлоплоща, але ремонт вже не свіжий і хочеться щось замінити.Хтось робить ремонт своїми силами, але більший відсоток городян звертаються в спеціалізовану фірму.У сучасному світі контор, що надають послуги з ремонту квартир досить багато.І попит на них дуже великий.

 

Якщо ви хочете відкрити свій бізнес, то створення фірми з ремонту квартир - відмінний варіант.І в цьому практично не буде жодних труднощів, знаючи деякі нюанси.Слід врахувати, що ремонт ремонту ворожнечу. І існує чотири основні класи:  
- Косметичний ремонт,  
- «Економ» варіант,  
- «Бізнес» варіант,  
- Ремонт класу «люкс».

 

Звичайно, ремонт кожного класу зажадає певних витрат і вкладень, проте особливу увагу варто звернути на ремонт «люкс» класу.Для того, щоб надати подібні послуги вам знадобиться не тільки сучасне якісне обладнання, а й професійні робітники.Якщо косметичний і «економ» ремонт можна робити практично в будь-який час року, то «люкс» ремонт можливий тільки з квітня по жовтень.Тому взимку у вас є час провести рекламну акцію і зібрати невелику базу клієнтів.

 

Як і будь-який інший бізнес, фірма по ремонту квартир потребують фінансових вкладень:  
- Першим ділом вам необхідно придбати всі необхідні інструменти та обладнання (перфоратори, лобзики, дрилі, сходи і т.д.) І краще не економити на обладнанні, так як якість понад усе і прослужить воно вам набагато довше.Орієнтовна сума вкладень близько 6000 доларів.  
- Також потрібно купити машину для перевезення. Кращий варіант - газель. Звичайно, можна постійно наймати машину, але на це ви витратите набагато більше коштів.Покупка обійдеться близько 13-15000 доларів.  
- Приблизно 1-1.5000 доларів піде на канцелярію, рекламу, телефонний зв'язок тощо.д.

 

На початковому етапі, можна обійтися без оренди або купівлі приміщення.Можливо, приймати замовлення по телефону.

Возможно, вам понравится:
Ремонт однокімнатної квартири
Ремонт однокімнатної квартири
Як я зробив ремонт у квартирі
Як я зробив ремонт у квартирі

Орендувати квартиру у метро в Москві можна за 21 тис. Руб. на місяць & Nbsp; & mdash; & NBSP; Особливості Показники ринку
Серед них, наприклад, квартира з nabornoj меблів в 5-ти хвилинах ходьби від станції метро "Щелковская", predostavlâemaâ оренду всього 4 місяці, або malogabaritnaâ квартири загальною площею 21 кв.м, що знаходиться в 5 хвилинах ходьби від станції метро «Коломенська» на 7-му поверсі дев'ятиповерхівки.

Похожие страницы: