Як вибрати стельову люстру правильно и светильников Одесса

Люстра - дуже важливий елемент декору для кожного будинку. Головним її завданням є висвітлення приміщення, однак, вона грає і чималу декоративну роль. Саме тому до вибору стельового світильника варто поставитися максимально серйозно. Дамо прості поради, які допоможуть вам підібрати підходящу люстру для кімнати.

Большой выбор оригинальных светильников Одесса на сайте компании "Граффити", здесь вы сможете подобрать светильник по своему вкусу.

Вибираючи стельові люстри варто пам'ятати, що багато що залежить не тільки від ступеня необхідного освітлення, але і від смаку господаря будинку. До того ж слід враховувати грошову суму, яку ви готові вкласти в покупку приладу. Щоб світильник гармоніював з дизайном кімнати, необхідно вибирати його відповідно до стилю інтер'єру.

Люстри для різних стилів інтер'єру

У наш час оздоблення приміщень здійснюється в різних стилях. Відповідно, і люстру варто вибирати підходящу. У класичних інтер'єрах доцільно використовувати прилади з класичним дизайном. Для сучасного оформлення можна підібрати сучасну стельову люстру. Однак жорстких правил в даному випадку не існує. Сьогодні багато вдало комбінують різні стилі.

Люстри класичного дизайну найчастіше підвішуються під стелею. Вони мають бронзовий колір, і в них використовується кілька лампочок. Класична підвісна люстра добре виглядає в просторій кімнаті з високою стелею. Іноді для зручності пристрої оснащуються кількома перемикачами, що дозволяє регулювати яскравість освітлення.

Стиль фьюжн передбачає в собі елементи як класичного, так і сучасного стилів. Простіше кажучи, світильник виконується в класичному стилі, але із застосуванням новітніх матеріалів. Особливість таких люстр полягає в їх легкості. Для стилю ф'южн не існує заборон, головне, щоб була гармонія. Люстри в стилі ф'южн підходять майже для будь-якого типу інтер'єру.

Прилади освітлення, виконані в стилі модерн, підходять для сучасних інтер'єрів, де використаний нестандартний підхід до оформлення приміщення.

Люстри на основі стилів хай-тек, часто використовують в кімнатах з низькими стелями. Як правило, підходять вони лише для сучасних інтер'єрів. Люстра, виготовлена в цьому стилі, робить кожне приміщення особливим і виглядає в просторі прозоро і невагоме. Такі прилади мають дивовижні форми і виглядають дуже цікаво.

Для інтер'єру в стилі прованс характерне переважання світлих тонів і натуральних матеріалів. З цим оформленням відмінно гармонують ковані люстри. Абажур при цьому може бути зшитий з тієї ж тканини, що і штори в кімнаті.

Стиль арт-деко відрізняється розкішшю, що впадає в очі. В такому оформленні частіше зустрічаються відтінки сірого, бежевого, білого і чорного кольорів. Світильники в приміщеннях арт-деко повинні мати форму трапеції. Їх щедро прикрашають всілякими підвісками.

Античний стиль, створений древніми греками і римлянами, буквально просочений монументальністю і величчю. Щоб люстра гармоніювала з інтер'єром у стилі античності, вона повинна бути великою і мати відповідні форми і декор.

Людям, які займаються мистецтвом, рекомендується зупинити свій вибір на світильниках в стилі бароко. На них багато декоративних прикрас і позолоти, що дозволяє приладам виглядати багато, і в той же час зовсім не нудно.

Источник статьи: http://graffiti-svet.com.ua/

Похожие страницы: