Вибираємо пароочиститель для будинку

На зорі своєї появи пароочищувачі були призначені для дезінфекції та очищення лікарняних і виробничих приміщень. Вони були громіздкими, енергоємними і дорогими. Розвиток технології виробництва побутових приладів призвело до того, що цей інструмент для боротьби з брудом і бактеріями став доступний в кожній родині. Його перевага в тому, що він швидко, якісно і недорого очищає практично будь-який забруднення з додатковим властивістю - знищує мікроби, кліщів, бактерії, цвіль і пилові алергени.

Купить парогенератор для дома вы можете у нас по отличной цене.

Види пароочищувачів

Провідні світові виробники випускають три основних види пароочищувачів: ручні, компактні і пилососи. Ручні зручні для тих домогосподарок, які не дуже часто використовують цей побутовий прилад при наведенні чистоти будинку. При щоденному прибиранню тримати в руках приблизно двокілограмовий прилад не дуже комфортно і легко. У цьому випадку більше підійде компактний пароочищувач. У нього основний блок, в якому відбувається генерація пари, з'єднаний гнучким шлангом з робочою насадкою і знаходиться на підлозі. Пароочищувачі-пилососи більше призначені для професійного чищення і прибирання. У них передбачена функція чистки як гарячим, так і холодним паром. Для любителів ідеальної чистоти в будинку це ідеальний варіант, але і на його покупку доведеться трохи розщедриться.

Критерії вибору пароочисника

Перш за все - це бренд. Далі необхідно визначитися, для чого вам потрібен цей побутовий прилад. Якщо для нечасто прибирання та очищення забруднених поверхонь - то досить вибирати ручний пароочисник. Для щоденного прибирання великих площ найкращим варіантом буде компактний тип, для професійних потреб - пилосос-пароочисник. Характеристиками, на які варто звернути увагу при покупці пароочисника, є його потужність і обсяг резервуара для води. Чим більше потужність - тим інтенсивніше є очищення бруду, а обсягу води в один літр вистачає приблизно на 30 хв прибирання.

На закінчення варто відзначити, що серед усіма визнаних плюсів пароочищувачі мають і невеликий мінус. До плюсів можна віднести якісну і швидку чистку з дезінфекцією сильно забруднених і важкодоступних місць. Мінусом є тільки одне - погано справляються пароочищувачі з забрудненням жиром. Духовку або плиту простіше і швидше відмити звичайним засобом для миття посуду.

Похожие страницы: