​Ванна кімната: натяжна стеля для практичності і стилю

При виборі стелі для ванної важливо враховувати особливості цього приміщення. Тут завжди буде присутній висока вологість, а значить, матеріал повинен або вбирати вологу, або не боятися її. Крім того, поверхня повинна легко митися і зберігати свої естетичні властивості довгий час, щоб не довелося регулярно проводити косметичний ремонт. Як не можна краще цим параметрам відповідає натяжна стеля у ванній кімнаті.

переваги використання

Качественные запчасти ammann купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Існує безліч видів обробки стелі - штукатурка, гіпсокартон, плитка, пластик, дерево. Але тільки натяжні конструкції відповідають усім вимогам - і практичним, і естетичним. Полотно є водонепроникним - воно не тільки не зіпсується від вологи, конденсату, а й надійно захистить приміщення від затоплення. В ході випробувань встановлено, що натяжна конструкція здатна витримувати до 100 літрів води на квадратний метр полотна. Якщо мешканці зверху затопили вас капітально, то варто звернутися до фахівців, які просто акуратно зіллють воду зі стелі. Також можна заздалегідь обговорити з компанією варіант установки вироби з пробкою для спуску води.

Текстильний і вініловий стеля захищені від появи цвілі і грибка. А якщо врахувати відмінний зовнішній вигляд, широку палітру фактур і квітів, легкість монтажу і догляду, то можна з упевненістю сказати, що відгуки натяжна стеля у ванній не дарма має тільки позитивні. Монтаж натяжної полотна у ванній кімнаті не відрізняється особливою складністю. Єдине, що варто врахувати - найкращим «підготовчим» оздоблювальним матеріалом в даному випадку є кахель. Саме до нього найбільш вдало кріпиться профільна система, на яку потім натягується полотно.

Поширена ситуація - плитка на стінах ванної викладена не до самого верху, що дуже псує інтер'єр приміщення. І в цьому випадку натяжні стелі недорого і швидко допоможуть виправити недолік, відокремивши проміжок стіни від верхнього ряду плитки.

Похожие страницы: