У чому особливість дворівневих натяжних стель з фотодруком?

Технології ремонту в житлових і комерційних приміщеннях давно зробили крок вперед. І сьогодні швидше дивуватися побілки на стелі, ніж багаторівневої натяжна конструкції.

Мы предоставляем Вам светильники для натяжных потолков, которые будут дарить свет и уют вашей комнате.

Є сенс уважно оцінити переваги останньої, так як це найбільш сучасна методика оформлення простору.

Недосконале будівництво, косі кути, залишкові явища після затоплення сусідами зверху, грибкові розлучення - все це потрібно приховати. І робити це краще за допомогою натяжних стель. Раніше доводилося накладати кілька шарів шпаклівки, грунтовки, протигрибковий суміші та іншого.

Принцип розташування натяжної стелі дозволяє зручно все це приховати, а також зробити поверхню ідеально рівною. Навіть існують різновиди на кшталт:
матової фактури;
глянсовою;
сатиновою.

Але не завжди справа лише в фактурі. Дуже часто вибір замовників падає на поверхні з фотодруком. Це дозволяє створити в кімнаті потрібний настрій, а також налаштуватися на затишок або діловий лад. Як варіант - принт зоряного неба - кращий спосіб виключити підрахунок овець і швидше заснути.

Останнім часом більшою популярністю стали користуватися дворівневі натяжні стелі з фотодруком. Це дійсно особливі конструкції. Поняття ярусів може бути оформлено по-різному. Головне - врахувати переваги власників.

Перший варіант - стеля з пониженням по периметру. По центру монтується панель з фотодруком. І вона як би виступає вперед. Другий спосіб - прямо протилежний першому. Суть в тому, що внутрішній простір з фотодруком розташовується на рівень глибше, а периметр видає вперед.


Третій варіант може бути будь-яким, так як в цьому випадку акцент робиться на підсвічування. Її різне розташування і можливість увімкнути лампочок дозволяють підібрати оптимальний для конкретного приміщення формат.

Переваги стель такого типу для житлового чи комерційного відвідування очевидні. І головне достоїнство в тому, що за допомогою таких конструкцій можна збільшити простір. Нехай тільки візуально. Але це створює тільки позитивний естетичний ефект.

Похожие страницы: