Тепла підлога: опалення квартир і заміських будинків

Тепла підлога є унікальним досягненням в області сучасного опалення квартир і заміських будинків. Завдяки своїй надійності, зручності експлуатації, а також економного витраті електроенергії теплі підлоги давно завоювали свою популярність не тільки в Європі але і в Білорусі. Теплі підлоги абсолютно безпечні, прості в монтажі і не дороги в придбанні.
Затишну сучасну квартиру або заміський будинок складно уявити без якісної системи підлогового обігріву. Тепла підлога використовують як для створення комфортного мікроклімату в санвузлі або на, так і в якості основного опалення в житлових і виробничих приміщеннях. Незважаючи на те, що обігрів підлоги з'явився на будівельному ринку СНД порівняно недавно, це зручне нововведення вже завоювало довіру споживачів надійністю, економічністю і простотою експлуатації. На сьогоднішній день тепла підлога купити в Мінську або інших містах країни можна буквально за лічені хвилини - в цьому допоможуть фахівці нашого сайту!

Щоб коротко описати принцип підігріву підлоги, не потрібно заглиблюватися в цю тему надто сильно - досить сказати лише, що поверхня підлоги підігрівається будь-яким способом і передає тепло приміщенню. Але для більшого розуміння і можливості зробити вибір для власних потреб, ми розповімо про види теплої підлоги.


1. Нагрівальний кабель - це підвид систем кабельного обігріву, коли в підлогу монтується гріє елемент, управління якого здійснюється за допомогою терморегулятора. Система приводиться в дію підключенням до електромережі (220В) і вимагає додаткової термоізоляції і заливки стяжки висотою в три-п'ять сантиметрів.
2. Нагрівальні мати також належать до електричних теплих підлог. В їх основі знаходиться все той же гріючий кабель, покладений на міцну сітку з невеликим рівномірним кроком. Кабель діаметром 3-4 мм легко інтегрується в плитковий клей і не вимагає під собою стяжки. Сітка нагрівального мату додасть зміцнювальних властивостей плитковій клейовому расстворіться.
3. Інфрачервона плівка - одне з останніх винаходів у сфері обігріву підлогового простору. На відміну від двох попередніх видів електричної теплої підлоги, як нагрівальний елемент ІК-плівки виступає термопаста, яка знаходиться між двома шарами плівки. Значного підняття рівня підлоги укладання такого типу обігріву не вимагає.


Що стосується кабельного теплої підлоги, то він буває одножильним або двожильним. Різниця полягає в способі монтажу - в першому випадку все набагато складніше, ніж у другому. Крім, того двожильний тепла підлога має меншу електромагнітне випромінювання і найбільш прийнятний для житлових приміщень.

Широкий асортимент видів і способів обігріву підлогового простору збиває з пантелику? Вам всього лише потрібно відповісти на кілька запитань, які допоможуть визначитися з вибором системи обігріву.
Встановлюваний тепла підлога буде основною або додатковою системою опалення в приміщенні?

  
Відповідь на це питання допоможе вирішити відразу дві проблеми: чи доцільно взагалі опалювати дане приміщення за допомогою підлогового обігріву, а в разі позитивної відповіді - яку потужність закладати в конструкцію. Електрична тепла підлога в якості основного обігріву зажадає від вас не тільки задовільною теплоізоляції стін і підлоги а й вірного розрахунку потужності закладається на метр квадратний приміщення. Потужність не повинна бути нижче 180Вт на м2 Провести остаточні розрахунки вам допоможе наш фахівець. Використання підігріву підлоги як додаткового, комфортного обігріву не вимогливе. Нагрівальні мати зі стандартною потужністю 140-150Вт на м2 підійдуть в цьому випадки як і нагрівальний кабель. Залишається лиш вибрати виробника.


Чи є можливість підняти рівень підлоги?


Як ви вже знаєте, різні системи підлогового обігріву мають свої особливості монтажу. Для водяного обігріву буде потрібно до десяти сантиметрів простору, а для тонких нагрівальних матів - один-два. Нагрівальний кабель обов'язково монтують в шар піщано-цементної стяжки. Для більш детального ознайомлення пройдіть за посиланням на статтю "Який тепла підлога вибрати".


Під яким покриттям буде знаходитися обігрівальне система?


Найбільшою тепловіддачею володіє плитка і керамограніт, тому тепла підлога частіше зустрічається на кухні, у ванній або в передпокої з даними покриттям підлоги. Таке твердження зовсім не забороняє обігрівати ламінат або лінолеум - важливо лише врахувати деякі особливості підлогового покриття і майбутньої системи його обігріву. У статті "Інфрачервона тепла підлога - огляд і застосування" можна ознайомитися з сучасною системою гріє плівки, теплою підлогою під ламінат, лінолеум або ковролін.
Більше інформації про будь-якому з видів теплої підлоги, ціною, а також якісних і технічних характеристиках ви знайдете у відповідних розділах сайту або у наших продавців-консультантів.


Електричний нагрівальний кабель також використовується для зовнішнього опалення. це:


системи сніготанення та антизледеніння для обігріву дахів, водостоків і жолобів
для обігріву тротуарів, під'їзних доріжок, сходів і т.д .;
система захисту трубопроводів і ємностей від промерзання;
обігрів грунту в теплицях і прогрів газонів і т.д.


Завдяки датчикам температури і вологості, які поставляються в комплекті з терморегуляторами, нагрівальний кабель завжди знає, коли необхідно вимкнутися після досягнення заданої температури. А якщо Ви захочете запрограмувати час включення і виключення теплої підлоги, тоді програмовані терморегулятори Вам в цьому допоможуть. Тому системи нагріву кабелем є економними і не витрачають зайвої енергії.


У комплект нагрівального кабелю або нагрівального мату для теплої підлоги, без додаткової вартості (на відміну від багатьох магазинів), входить монтажний набір.
Фахівці з багаторічним стажем роботи в області електричних теплих підлог, їх різновидами і особливостями монтажу, з радістю проконсультують Вас з усіх видів продукції підлог з підігрівом. Компетентно дадуть відповідь на всі ваші запитання про плівкових і електричних підлогах і допоможе підібрати варіант, який підходить саме Вам.

Похожие страницы: