Стандартний лист гіпсокартону

Гіпсокартон - це популярний сьогодні матеріал, який поєднує практичність використання, універсальність, легкість в роботі і доступну вартість.

Вы ищете гипсокартон влагостойкий Днепропетровск, в нашем магазине строительных материалов "КВС-Центр", купить можете по доступной цене.

Основне призначення гіпсокартону - це вирівнювання поверхні, виконання основи для подальшої обробки стін і стелі.

За допомогою ГКЛ можуть виконуватися багаторівневі підвісні стелі, арки, ніші, короби і багато іншого.

Чудові властивості гіпсокартону поєднуються з доступною вартістю. У продажу можна знайти різні варіанти цього матеріалу, які розрізняються своїми показниками вологостійкості, розмірами, щільністю, товщиною, а також використовуваними наповнювачами.

Поговоримо детальніше про різні різновиди гіпсокартону і сфери їх використання. Стіновий гіпсокартон виготовляється за стандартною технологією.

Між двома листами картону розташовується шар гіпсу з різноманітними добавками. Подібна структура матеріалу забезпечує максимальну міцність, при цьому обробка має доступну вартість і легка вага.

Відзначимо чудові показники екологічності матеріалів. Гіпсокартон виготовляється з натуральних, гігієнічних матеріалів.

У продажу ви можете знайти матеріал з розмірами 2,5 на 3 метри. Вага листа гіпсокартону залежить від щільності та товщини матеріалу, яка може коливатися від 9 до 12 міліметрів. Виробники виготовляють обробку з нестандартними розмірами, що дозволяє істотно спростити обробку великих за площею стін.

Стін і стель різновиди матеріалу
Залежно від свого призначення гіпсокартон прийнято розділяти на стельовий і стіновий.

У стельових різновидів товщина складає близько дев'яти міліметрів, тоді як стінові варіанти можуть мати товщину в 12 міліметрів і більше.

При меншій товщині стін різновиди мають високу щільність і здатні витримати істотні динамічні навантаження.

Стіновий гіпсокартон відрізняється поліпшеними показниками міцності, що дозволяє обробці навіть при істотних механічних впливах зберігати свій первинний зовнішній вигляд. Фіксація ГВЛ може здійснюватися за допомогою металевої або дерев'яної решітки.

В останні роки великою популярністю стала користуватися клейова технологія обробки, яка позбавляє від необхідності облаштування повноцінної обрешітки з профілю.

При виконанні обробки ванних кімнат і приміщень з високими показниками вологості рекомендується застосовувати спеціальний вологостійкий ГВЛ.

Він просякнутий протигрибковим і водовідштовхувальним просоченням. Вологостійкий гіпсокартон виконаний з використанням спеціальних добавок, що зменшують подальше поглинання вологи.

Такий матеріал має характерний зелений колір, а його товщина може коливатися від 9 до 12 міліметрів. Розміри такого вологостійкого гіпсокартону стандартні.

Також у продажу ви можете знайти вогнестійку різновид цього ГВЛ, в якій застосовуються спеціальні мінеральні волокна, а щільність матеріалу вище, ніж у звичайних різновидів.


Саме наявність цих волокон забезпечує ГВЛ відмінні показники вогнестійкості. Показники щільності у такого вогнестійкого ГВЛ дещо більше, ніж ніж у стандартних різновидів, що і пояснює його велику вартість.

вибираємо гіпсокартон
Перед тим як відправитися безпосередньо в магазин за покупкою гіпсокартону вам необхідно визначитися з конкретними різновидами, а також розрахувати, скільки матеріалу буде потрібно при виконанні ремонту.

Знаючи розмір стандартного ГКЛ, ви зможете з легкістю порахувати кількість аркушів, необхідних для обшивки стіни. Пам'ятайте про те, що в процесі роботи вам буде потрібно відрізати матеріал, тому найкраще купувати гіпсокартон з невеликим запасом.

Така обробка різниться своєю щільністю, тому часто навіть знаючи конкретну різновид докупити матеріал, якщо його не вистачило під час обробки, буде важко. Саме тому фахівці рекомендують купувати ГКЛ з невеликим запасом.

У мережі інтернет ви можете знайти спеціальні сервіси або ж різноманітні додатки для смартфонів, які дозволяють розраховувати кількість використовуваного ГКЛ. Така програма дозволить вам максимально точно розрахувати, скільки вам буде потрібно листів для ремонту в приміщенні.

Використання подібних програм і сервісів в інтернеті не становить складності. Також ви можете виміряти площа стін, а потім проконсультуватися з фахівцем при виборі гіпсокартону.
висновок

Використання гіпсокартону дозволить істотно спростити оздоблювальні роботи. Універсальні і прості у використанні ГКЛ дозволять вирівняти стіни і облаштувати багаторівневі стелі. Вам потрібно лише правильно підібрати використовувану різновид і провести всю обробку в повній відповідності з технологією робіт.

Похожие страницы: