​Складаний мангал своїми руками

Напевно у кожного з нас відпочинок на природі асоціюється з шашликом. А щоб шашлик або барбекю володіли чудовим смаком, знадобиться мангал, який можна виготовити своїми руками.

Однак навіть якщо поїздка відбудеться на власному автомобілі, громіздкий мангал везти з собою навряд чи буде зручно. У цій ситуації виручить складна конструкція.

У розбірному стані конструкція схожа на дипломат товщиною близько 4 см, який має ручку для транспортування. Крім того, всередину конструкції легко поміщаються шампура і решітка для гриля.

Купить качественный кальян Вы можете на сайте https://smokypanda.com.ua/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вплив найвищих температур позначається на дні, оскільки саме там розташовуються вугілля. Тому потрібно буде купити лист нержавіючої сталі товщиною 3 мм для дна, таким чином збільшуючи термін експлуатації конструкції. Якщо мангал зробити повністю з нержавіючої сталі, то термін його служби буде необмеженим.

Габарити конструкції залежать від розміру шампурів і складають 60 Х 80 см. Якщо мангал призначений для використання при виїздах на природу, оптимальними розмірами будуть 40 Х 65 см.

В першу чергу потрібно виготовити дно мангала. Бічні частини дна потрібно загнути по розміченій лінії.

Попередньо внизу необхідно виконати отвори діаметром 10 мм. Вони потрібні для того, щоб забезпечити надходження кисню до вугілля.

Бічні частини мангала виготовляються розмірами 65 Х 20,5 см. Щоб виготовити складаний механізм, між стінками і дном конструкції слід встановити меблеві навіси невеликого розміру, закріпивши їх електричним зварюванням, або гвинтами.

Виготовлення ніжок для складного мангала

Щоб забезпечити фіксацію конструкції на поверхні землі, що перешкоджає зануренню мангала в землю, будуть потрібні заточені елементи ніжок. При розбиранні мангала допоможе наполеглива ручка на ніжках.

На бічній частині споруди знадобиться встановити спеціальну ручку, необхідну для полегшення транспортування.

На одну з стінок мангала прикріплюється гачок, що запобігає можливість довільного складання.

Заключним етапом виготовлення мангала є його фарбування термостійкою фарбою чорного кольору. Для цього можна застосувати аерозольну фарбу, яка використовується для фарбування глушників на автомобілях. Така фарба здатна витримувати температури до 600 градусів, при цьому не деформуючись.

У висновку доцільно зазначити, що така складна конструкція може стати в нагоді не тільки в поїздках на шашлики, а й чудово підійде любителям активного відпочинку в якості пристрою для обігріву. Наповнений нагрітими камінням мангал можна встановити в наметі. Така піч забезпечить теплом на кілька годин.

Похожие страницы: