​Штучний фасадний камінь, матеріал за зразком природи

Штучний фасадний каменьСчітается, що все, створене природою, відрізняється більш високою якістю, ніж матеріал або будь-яка інша продукція, виконана людськими руками. Але чи можна так однозначно судити про всі предмети, що оточують нас в сучасному світі, зокрема, мова йде про камені, що застосовується для облицювання будівель. Чи дійсно природний камінь краще рукотворного?

Штучний фасадний камінь коштує дешевше природного, випускатися може як у великих розмірах, так і в маленьких. Звичайно, натуральний камінь свідчить про достаток господаря будинку, але він багато в чому поступається штучному аналогу по ряду технічних характеристик.

Натуральний камінь може легко потріскатися від температурних перепадів, в той час як штучний володіє пластичністю і певним запасом міцності. Завдяки відсутності пір на поверхні штучного каменю він має меншу гігроскопічність порівняно з природним, тобто майже не вбирає вологу.

Штучний фасадний камінь має багату кольорову палітру, що дозволяє підібрати оригінальний варіант для свого будинку, що не можна сказати про натуральний камінь, колірне рішення яких вкрай обмежена.

Вы можете купить cenforce 100 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У разі, якщо сталася псування облицювання будівлі, штучний камінь замінити або відремонтувати не складе труднощів, а ось якщо постраждав натуральний камінь, то знайти йому заміну майже неможливо, адже треба знайти камінь, за формою, кольором і розмірами точно відповідний зіпсованому. А в природі не буває абсолютно ідентичних предметів. Штучний камінь, навпаки, виготовляється в спеціальних формах, що полегшує пошук необхідного розміру і форми.

Крім того, що природний камінь коштує дорого, недешево обходиться і його транспортування до місця будівництва. При перевезенні кожен зайвий кілограм вантажу збільшує вартість послуг по доставці матеріалу, а так як натуральний камінь важить чимало, то і його перевезення обходиться в кругленьку суму. А ось штучний камінь важить трохи, тому його доставка обходиться дешевше, та й терміни будівництва значно скорочуються, тому що зменшуються трудовитрати при роботі. І сам будинок при його облицюванні важкими матеріалами набуває більшої ваги.

Похожие страницы: