​Послуги з різання скла

Розкрій листового скла здійснюється на автоматизованих верстатах відомих європейських виробників промислового устаткування.

Сучасні верстати в комплекті з найсучаснішим програмним забезпеченням дозволяють практично повністю автоматизувати процес починаючи від навантаження листа і закінчуючи відділенням вирізаних деталей, дозволяючи тим самим виключити участь людини, що в свою чергу гарантує високу швидкість, точність і якість виконуваних операцій.

Оптовая продажа стекла по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У Павлодарському філії різання здійснюється на автоматичній високоточної лінії фірми LISEC (Австрія). Верстати фірми LISEC відрізняються високою точністю, надійністю і швидкістю.

LISEC ось уже більше 50-ти років пропонує інноваційні комплексні рішення в області верстатобудування для скляної промисловості. Вони постачають як вже готові рішення, так і індивідуальні розробки, орієнтовані під специфіку виробництва. Це відноситься в рівній мірі і до програмного забезпечення керуючому машинами.

В Усть - Каменогорськ філії різання проводиться на автоматичної високоточної лінії Genius CT 37 Intermac (Італія).

Intermac так само займає лідируючі позиції в області виробництва верстатів для скляної промисловості. Має безліч запатентованих в цій області розробок, які з успіхом реалізовані в використовуваному нашою компанією обладнанні.

Дане обладнання дозволяють виробляти прямолінійний і криволінійний розкрій листового скла і дзеркала товщиною від 3 до 19 мм з максимальними розмірами 3210 х 2550 мм, а так само триплекса і забезпечено автоматичною мобільною станцією для двосторонньої завантаження зі складу, можливістю крою складних геометричних фігур, і опцією зняття крайової кромки (нізкоеміссионного покриття) при різанні скла з м'яким напиленням.

У Астанинському філії різання виконується на двох автоматизованих високоточних лініях HEGLA (Німеччина). Політика компанії HEGLA щодо всього що вони роблять - «Немає нічого настільки хорошого, що не можна поліпшити». І це постійне прагнення до поліпшення якості своєї продукції і послуг нам дуже імпонує і підтверджено багатьма компаніями, що використовують їх обладнання.

HEGLA GALACTIC і HEGLA OPTIMAX - лінії, які дозволяють виробляти прямолінійний і криволінійний розкрій листового скла і дзеркала товщиною від 3 до 19 мм з максимальними розмірами 6000 х 3000 мм (джамбо), а так само триплекса, забезпечена автоматизованим складом і автоматичної мобільною станцією по завантаженню зі складу, можливістю крою складних геометричних фігур, і опцією зняття нізкоеміссионного покриття.

На кожному етапі виробництва, починаючи від прийому матеріалу в обробку і закінчуючи здачею готового виробу на склад, ведеться контроль якості виготовлених деталей а так же виробленої продукції.

У всіх виробничих філіях розкрій проводиться з обов'язковим застосуванням процедури оптимізації. Спеціальне патентований програмне забезпечення італійської фірми Optima S.r.l. дозволяє значно мінімізувати відходи і правильно позиціонувати вироби при розкрої, що істотно прискорює процес різу.

Похожие страницы: