Поліетиленова плівка

Поліетиленова плівка, вироблена нашим підприємством, відрізняється від всіх інших пропозицій ринку найсуворішим виконанням всіх існуючих правил і стандартів і звичайно ж з дотриманням технології виробництва цього продукту.

Нами створюється як ПВД плівка - тобто високого тиску, ПНД-плівка низького тиску так і ПСД - варіант. Використовуються вони в самих різних сферах - наприклад, у виробництві упаковок для продуктів харчування, упаковки молока, фасування круп, груповий упаковки, а також в будівництві і промисловості.

технічна пленкаНамі проводиться:

термозбіжна плівка
плівка з печаткою
плівка з перфорацією
плівка з фальцюванням
багатошарова бар'єрна плівка
плівка під ламінацію
пакетна плівка

Качественная пленка полиэтиленовая от производителя по самой низкой стоимости на сегодняшний день.


Крім того за бажанням замовника на поверхню поліетиленової плівки, як звичайної так і термоусадочної, може бути нанесений логотип чи інша інформація про компанію - замовника. Як метод друку використовується флексография до 8-ми кольорів.

плівка ПНД і ПВДМи дбаємо про якість своєї продукції.

Вся плівка, яку виготовляють в нашій компанії, створюється тільки з найбільш якісних матеріалів, які як виробляються в нашій країні, так і доставляються з-за кордону. Використовується найсучасніше обладнання іноземних фірм.

поліетиленова пленкаПродукт, створений нами, відповідає бажанням клієнтів. Плівка прозора, тонка, при цьому має високу міцність і надійністю - наша продукція захищає матеріали, в неї упаковані, від вологи і мікроорганізмів, стійка до пилу і мастил.

Багатьох наших клієнтів хвилює таке питання, як ціна поліетиленової плівки. В даному випадку наше підприємство пропонує дуже вигідні умови - навіть придбання найбільшої партії найкращого варіанту плівки не вдарить по вашому бюджету.

пленкаМи екструдіруем плівку з поліетилену високого тиску. В результаті виходить матеріал, який може бути використаний як при надзвичайно високих, так і дуже низьких температурах - від -60 до +50 градусів Цельсія.

Похожие страницы: