Переваги натяжної стелі

Для початку потрібно згадати про термін служби натяжної стелі. Термін служби натяжної стелі є необмеженим, ну а при правильній експлуатації ваш натяжна стеля зможе прослужити досить тривалий період часу.

Сьогодні, компанії, які продають і встановлюють натяжна стеля, дають гарантію на свою продукцію до 15-ти років. Тобто, встановлюючи собі натяжна стеля, ви можете бути впевнені, що він не відійде від своїх профілів. Зазвичай гарантія на натяжна стеля дається на дванадцять місяців.

Час, який буде витрачено на установку натяжної стелі, залежить від величезної кількості чинників, від кваліфікації робітників, стан стін і безпосередньо форми натяжної стелі. Наприклад, в двадцятиметрову кімнату натяжна стеля встановлюється за дві години.

Професиональные услуги копирайтера заказать по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Складний чи догляд за натяжною стелею?

Догляд за такими стелями не викликає особливих складнощів і проблем. Натяжні стелі можна запросто вимити звичайним миючим засобом для миття посуду. Догляд за стелями, які покриті лаком, здійснюється трохи складніше. Таким стелях необхідно надавати блиск, тому вам всього лише потрібно протерти їх розчином мило і нашатирю. Після цього стелю потрібно насухо витерти тканиною.

Багатьох цікавить, який стан стелі після затоки в квартирі?

Ви відразу ж помітите, що на стелі утворився провис. Але також потрібно сказати, що якісні стелі витримують навантаження до ста літрів води на один метр квадратний. У разі цієї проблеми ви повинні звернутися в компанію, яка встановлювала вам натяжна стеля, вони повинні з легкістю усунути утворилася проблему.

У великій кількості квартир можна помітити, що при установці натяжної стелі встановлюють і стильні точкові світильники. Це стало досить поширеним варіантом, але потрібно пам'ятати, що при установці таких світильників потрібно дотримуватися деякі рекомендації. Наприклад, потрібно приділити увагу висоті тієї частини світильника, яка буде прихована. В такому випадку буквально кожен сантиметр грає свою роль, на який буде опускатися конструкція натяжної стелі.

Ці світильники радиться купувати заздалегідь і вибирати їм зразкову розташування на вашій стелі, тобто таким чином підготувати приблизну електричну розводку. Наприклад, якщо ви придбали звичайні 12-вольтні світильники, то вам необхідно докупити спеціальні трансформатори, які будуть розташовані над конструкцією натяжної стелі.

Дуже важливо максимально точно розрахувати кількість світильників, особливо в тому випадку, коли вони стануть основним джерелом висвітлення даної кімнати. Потужність таких світильників не повинна перевищувати 40-ка ват. Такої кількості цілком буде досить для освітлення двох квадратних метрів приміщення. Тому буде не важко розрахувати кількість світильників для освітлення десятиметрової кімнати.

Похожие страницы: