​Основні види систем вентиляції

У кожному приміщенні повинна бути хороша вентиляція. Адже саме від неї залежить, як довго будівля буде експлуатуватися і наше здоров'я.

Для чого потрібна вентиляція?

Мебель для офиса магазин Стар-М предлагает Вашему вниманию широкий ассортимент товаров по самым выгодным ценам на сегодняшний день.

Призначення вентиляції полягає в тому, щоб прибирати з приміщення брудний і гаряче повітря і різні запахи. Повітрообмін повинен подаватися з певною частотою, адже саме за такої умови в середині будівлі не будуть накопичуватися шкідливі грибки та пил, а також повітря не буде перенасичений вологою, що сприяє появі цвілі.

Системи вентиляції класифікують за групами в залежності від їх дій і призначення.

природна

Така вентиляція здійснюється в результаті різниці температур повітря в приміщенні і на вулиці. Тепле повітря, а з ним і всі шкідливі для здоров'я запахи, волога і т. Д., Йдуть на вулицю, а в будівлю потрапляє свіже повітря і кисень. Простим прикладом є відкрита кватирка або двері, більш складним - вентиляційний канал, що зв'язує, наприклад, кухню або санвузол з вулицею.

механічна

Буває так, що вище перерахованим методом немає можливості скористатися. У такому випадку застосовують спеціальне обладнання, яке забезпечує постійний потік повітря, прибираючи зайву вологу і забезпечуючи необхідним киснем. Така вентиляція називається механічною. Її застосовують, в основному, в житлових будинках і офісах разом з природною.

витяжна

Цей спосіб застосовують для видалення відпрацьованого повітря.

припливна

Така вентиляція наганяє повітря з вулиці, нагріває або охолоджує його, постачає вологою, в загальному, робить його більш камфорним для його споживання. Використовують її для більшої ефективності з витяжною.

місцева

Це система, при якій потік повітря спрямовується в певне місце. Витяжки в основному використовують близько газових плит, коли потрібно швидко прибрати запах і брудне повітря.

Аварійна

Дуже важлива система для приміщень, де можливий різкий викид шкідливих для людини речовин. Така вентиляція в Тюмені швидко прибирає газ, дим та інше.

У сучасних приміщеннях, таких як офіси, будинки або будь-яких інших об'єктах нерухомості вентиляція стала невід'ємною частиною будівлі. І це не дивно, адже саме від неї грамотного використання залежить мікроклімат в приміщенні і здоров'я людини. Важливо пам'ятати, що при поганій вентиляції створюється відмінне середовище для розмноження грибка, цвілі і хворобливих мікроорганізмів.

Похожие страницы: