Основні види фасадної штукатурки

Одним з найстаріших і поширених способів обробки зовнішніх фасадів будинків є оштукатурювання. Які види цього оздоблювального матеріалу бувають, види і властивості ...

штукатурка стін

Оздоблення фасаду штукатуркою надає будові завершеного вигляду, приховує будівельні недоліки і похибки матеріалів стін, прибирає нерівності.

Качественная мебель для персонала купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

А крім того шар штукатурки створює захисний бар'єр, що перешкоджає згубному впливу на стіни вологи і вогкості.

Існує досить багато видів штукатурних сумішей, всі вони діляться на звичайні, декоративні і спеціальні.

звичайна штукатурка

Штукатурні суміші цієї групи використовують при вирівнюванні базової поверхні і підготовки стін до подальших робіт. Такі суміші наносять на шлакоблокові, цегляні, бетонні стіни в якості захисту від впливу на стіни атмосферних явища. Надалі на такі суміші можна наносити шпаклівку, фарбу або лак.

гіпсова штукатурка

Через високий ступінь схильності впливу погодних умов досить рідко застосовується для зовнішніх робіт. Гіпсову штукатурку використовують найчастіше для попереднього вирівнювання поверхні або для підготовки поверхні під подальше декоративне оформлення.

Гіпсова штукатурка володіє високим ступенем адгезії майже з будь-якою поверхнею. Має малу теплопровідність. Після висихання не розтріскується при експлуатації.

При покупці даного виду сумішей потрібно враховувати, що ціна штукатурки визначає її якість, не варто купувати дешеві суміші.

Цементно-піщана штукатурка

У будівництві застосовується досить давно і є найпоширенішим видом первинної обробки стін, як для зовнішніх робіт, так і для внутрішніх. Складається суміш з цементу, піску і води.

Головне достоїнство даного виду штукатурки це її міцність і універсальність. Вона не схильна до впливу вологи і морозостійка. Добре вирівнює шлакоблокові і цегляні стіни.

Декоративна штукатурка

Використовується, як правило, при фінішному етапі обробки стін. Види декоративних штукатурок відрізняються складом і властивостями.

Мінеральна штукатурка. Основою даних сумішей є цемент, тому вони належать до найбільш міцним з видів штукатурки. Штукатурка на мінеральній основі має високу паропроникність, а також відноситься до негорючих матеріалів. Порівняльна вартість даної штукатурки найнижча.

Основним недоліком мінеральної штукатурки вважається досить обмежена колірна гамма матеріалу, однак ця проблема легко вирішується. Купується штукатурка білого кольору і забарвлюється силікатної фарбою.

акрилова штукатурка

Даний вид штукатурки продається в готовому вигляді, завдяки чому виключаються помилки, яких припускаються при приготуванні розчину самостійно. Досить еластичні матеріал стійкий до перепадів температури.

Шляхом коллерованія акрилової штукатурці можна надати необхідний колір.

До мінусів даної штукатурки можна віднести те, що вона притягує пил і бруд, однак бруд не вбирається в структуру шпаклівки через низьку здатності до поглинання і легко змивається водою.

силікатна штукатурка

Основним речовиною штукатурки є калиевое рідке скло, яке надає міцність покриття. Силікатна штукатурка володіє високою паро здатністю, завдяки чому стіни «дихають». Крім того, даний вид штукатурки володіє антистатичними властивостями, стійкий до перепадів температури і влагостоек. Завдяки хорошій еластичності не розтріскується і не відшаровується.

силіконова штукатурка

Найдорожчий вид фасадного покриття. Суміш на основі силікону продається готової до застосування. Добре наноситися на будь-яку основу. Штукатурка має відмінну еластичність, тому не розтріскується, стійка до атмосферних опадів. Термін служби силіконової штукатурки до 25 років.

Силіконовий склад має здатність до самоочищення, вся осіла бруд і пил легко змивається.

спеціальна штукатурка

Цей вид обробки може використовуватися в якості основи під декоративну штукатурку, для додаткового захисту від шуму, морозу або вологи.

У видам спеціальної штукатурки відносяться: водонепроникна, звукоізоляційна і рентгенозащитний.

Похожие страницы: