​Обігрівачі повітря: що краще

У сучасному будинку без обігрівача не обійтися. Адже холодними зимовими днями і ночами ми просто не уявляємо наше життя без тепла і затишку. Що ж потрібно враховувати, вибираючи той чи інший прилад.

Потрібно сказати, що по конструкції обігрівачі діляться на: масляні радіатори, конвектори, інфрачервоні обігрівачі та тепловентилятори.

Купить качественные шины ханты-мансийск Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Невисока температура корпусу масляних радіаторів дозволяє виключити можливість запаху від згоряє пилу і при «спалюванні» кисню. Маслонаповнені нагрівачі, по суті, відносно безпечні і можуть цілодобово працювати без перерви. Їх потужність коливається від 1 до 2,6 кВт, і зазвичай для підтримки перманентної температури вони оснащені термостатом.

Конвектори, або нагрівальна панель (батарея) найчастіше застосовуються в офісних приміщеннях і квартирах. Назва походить від того, що заснований на методі природної конвенції, яка полягає в тому, що тепле повітря, як більш легкий, піднімається вгору, а його місце займає повітря прохолодний, і так постійно. Плюсами є їх гладкий корпус і стаціонарна установка його на стінці, тому вони є основними складовими сучасної обігрівальної системи.

Інфрачервоні обігрівачі застосовують в основному для обігріву приміщень, що мають великі розміри. Їх принцип дії діаметрально протилежний описаним вище приладів, тому що інфрачервоний нагрівач випромінює теплову енергію, схожу на сонячну, а потім вона поглинається навколишніми поверхнями (стінами, меблями, підлогою).

Тепловентилятори (або теплові гармати) використовують найчастіше для швидкого обігрівання для приміщень значних розмірів. Так прийнято називати клас побутових обігрівачів, що мають незначну потужність. До переваг сучасних тепловентиляторів відносять як щодо демократичну вартість, так і дозволяє рівномірно і швидко розподіляти нагріте повітря в великому приміщенні через вбудованого вентилятора. А основним недоліком його є висока температура в нагрівають елементах, через що інтенсивно «спалюється» кисень.

Похожие страницы: