Наливні підлоги для технічних споруд

Підлогове покриття - функціональна складова кожної споруди. Наливна підлога досить затребуваний і є популярним матеріалом в даний час. Завдяки високій практичності, технічним характеристикам і різноманітним колірним рішенням, цей вид підлогового покриття актуальний в спорудах житлового, виробничого, технічного призначення: гаражі, автосалони, складські приміщення, багатоповерхові паркінги, приміщення для обслуговування літаків.

Качественные автомобильные шины курган купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

За технологією виробництва, наливні підлоги ділять на поліуретанові і епоксидні. Перші відрізняються гнучкістю і можуть бути задіяні в приміщеннях з постійною вібрацією. Поліуретан стійкий до агресивного середовища і різких температурних перепадів. Це ідеальний варіант для офісних приміщень, медичних закладів.

Епоксидні полімерні покриття не так практичні, але стійкі до впливу хімічних компонентів. Епоксидний настил витримує абразивні навантаження, тому він так затребуваний в місцях масового скупчення людей, наприклад, на фармацевтичних виробничих об'єднаннях, в вузах, громадських їдальнях.

Наливна підлога встановлюється на бетонну стяжку. Низькі в'яжучі властивості полімерного покриття припускають рівномірний розподіл матеріалу по бетону. Таким чином, наливна підлога створює рівну поверхню, а її естетичний вигляд зберігається тривалий час. Цей матеріал не схильний до зовнішнього впливу, розтріскування і має безліч переваг:

Отримана поверхня являє собою безшовну конструкцію, яка досить проста в догляді. Очищається підлогу без застосування миючих засобів.

Наливна підлога герметичний і стійкий до ультрафіолету, хімічним деформацій.

Має вологостійкі властивості і стійкістю до низьких температур.

З огляду на адгезійних властивостей, якими володіє матеріал, покриття для підлоги зчіплюється практично з будь-яким настилом: бетон, дерево, метал, пластик.

Не горить, нетоксичний.

Похожие страницы: