​Наливні підлоги для кафе

Наливні підлоги являють собою сучасне високотехнологічне підлогове покриття, для якого характерні унікальні техніко-експлуатаційні властивості і надзвичайно ексклюзивна естетика, що і послужило основним критерієм їх масової затребуваності серед власників кафе.

Наливні підлоги, змонтовані висококваліфікованими майстрами компанії СТЕЛС, стануть оптимальним рішенням для простору кафе і неповторним дизайнерським арт-об'єктом будь-якого інтер'єру.

Проверка на детекторе лжи Усть-Каменогорск поможет Вам в разрешении самых важных жизненных вопросов. Цены на услуги Вас приятно удивят.

Наливні підлоги для кафе мають цілу низку переваг:

Гарантована довговічність при невід'ємне умови професійного монтування.

Високий коефіцієнт міцності.

Безумовна стійкість до впливу агресивних середовищ, зносу, значним механічним навантаженням, стирання і можливих ударів.

Гідрофобність (водостійкість).

Шумопоглинаючі властивості.

Антистатичність.

Високий рівень пожежної безпеки.

Простота в догляді і гігієнічність покриття.

Екологічна безпека (підлоги не містять шкідливих компонентів).

Комфортність використання, що виключає небезпечне ковзання.

Масштабний діапазон колірних і дизайнерських рішень.

Унікальні естетико-дизайнерські характеристики.

Види наливних підлог:

Епоксидне покриття для підлоги передбачає складну технологію нанесення і професійні людські ресурси; базовий матеріал - епоксидна смола.

Поліуретанова наливна підлога - це інноваційна технологія, має підвищену міцність і еластичність.

Епоксидно-поліуретановий - довговічне і технічно надійне покриття.

Метілметакрілатние.

Наливні підлоги для кафе

Щоб зробити правильний вибір різновиду наливної підлоги для кафе, необхідно, перш за все, звернутися до фахівця компанії СТЕЛС за професійною консультацією. В даному питанні слід врахувати істотний ряд критеріїв: специфіку кожного з приміщень, їх цільове призначення і функціональне навантаження, потік відвідувачів, дизайнерські особливості інтер'єру.

Наливні підлоги відповідають найдосконалішим вимогам, які прийнято пред'являти до об'єктів громадського відвідування в плані санітарної гігієни і безпеки використання. Простір кафе з наливним підлогою створює відчуття комфорту, оскільки завдяки відмінним звукоізоляційним характеристикам, покриття поглинає звуки від розмов відвідувачів, а, наприклад, глянсове 2-х-компонентне покриття автоматично підвищує статус кафе до VIP категорії.

Похожие страницы: