Електронний кальян безпечна альтернатива класичним кальянуЕлектронні кальяни йдуть з елітними наповнювачами смакових добавок, вони м'якше звичайних кальянів. Рідина для наповнення кальяну використовується преміум класу, що робить його ідеальним навіть для самого вишуканого цінителеві справжнього кальяну. Незабаром всі кальянні закладу можливо перейдуть на цю "кальянную дивину 21 століття".

Електронний кальян "21 століття" - це новинка, яка поєднала в собі сучасний VIP- дизайн і унікальну електронну систему генерації смаку, шляхом перетворення рідини в пар, курець приймає всередину організму не дим, а пар.

Электронные кальяны купить по самой низкой цене на сегодняшний день.


Про електронний кальяні як про продукт:

1. Безпека використання. В електронних кальянів, як і в електронних сигаретах, відсутні продукти горіння, можна носити в кишені, періодично використовувати в міру потреби.

2. Екологічно чисті. Електронні кальяни можливо використовувати в приміщенні, замість диму генерується пар, що не має запаху для сторонніх. Можливість використовувати там, де куріння тютюну і тютюнових виробів категорично заборонено.

3. При курінні кальяну відсутній неприємний запах: ваш одяг, ваші руки, ніякі предмети інтер'єру не постраждають від впав випадково попелу або вугілля, у Вашого оточення не виникне негативних поглядів. Тільки слабка ароматний парок буде видно при використанні електронного кальяну.

4. Бойова готовність кальяну порадує всіх. Підготувати кальян до паління займає не більше 45 секунд. Кальян не потребує особливих умов зберігання.

5. Ароматна лінійка безсумнівно задовольнить найвишуканішого споживача, смаки підібрані за попитом і відгуками покупців, орієнтуючись на електронні сигарети.

6. Електронні кальяни не належать до тютюнової продукції: обмеження на рекламу відсутня, на електронний кальян акцизні марки не випускають, ліцензія на продаж не потрібно, немає ніяких спеціальних дозволів. Електронні кальяни не зобов'язують сертифікувати.

7. Зручні і стильні. Сучасний міні-кальян з вишуканим дизайном приємно дістати і показати в будь-якому місці.

8. Якісна продукція. Електронні кальяни продаються в Москві і в Пітері, це нова і нове покоління, яка неодмінно буде продаватися по всій Росії.

Гідність електронних кальянів в димності, порівнянної з класичним кальяном. Цю електронну міні новинку безумовно помітять і оцінять ваші друзі і близькі.

Дуже важливо, що Росія розквітає, ми відставали на багато років, понад 60 років ми не знали і не бачили подібного у нас в Росії, а кальяну більше 1000 років. Світ Кальянов сотні років без новинок, і нарешті з'явилася електронна новинка! Можливо він замінить класичний кальян і безсумнівно у нього завжди будуть свої шанувальники, але класика завжди є і залишиться класикою, мода на яку ніколи не зникне.

Похожие страницы: