​Електроконвектори - тепло і економія

Електричний конвектор, на сьогоднішній день, є одним з найкращих опалювальних приладів. Він має низку переваг: економічний, безпечний, красивий і зручний в монтажі і використанні.

Електроконвектор складається з конвекційної камери (корпусу) і нагрівального елементу. Діє електроконвектор просто: повітря, нагріваючись в конвекторі, піднімається вгору назовні, а знизу надходить остиглий повітря. При цьому не використовується ніяких додаткових вентиляторів, що забезпечує безшумність роботи.

Вы можете приобрести качественные диски нижневартовск по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Конвектор нагріває приміщення швидко і рівномірно, тому що забезпечує спрямований рух повітря.

Всі електроконвектори оснащені датчиком температури. Це дозволяє економити електроенергію. Коли температура опускається нижче норми, датчик включає прилад, по досягненню потрібної температури - відключає. Можна виставити час роботи електроприладу, таймер сам вимкне його, коли прийде час. Оптимальна потужність для обігріву приміщення і економії електроенергії - 1кВт на 10 м кв.

До того ж датчик автоматично відключає прилад, якщо припиняється доступ повітря. Також приладу не страшні перепади напруги.

На відміну від інших обігрівачів, конвектор нагрівається не сильно, від 40 до 90 градусів. Про нього практично неможливо обпектися.

Електроконвектори бувають двох видів підлогові і настінні. Підлогові конвектори встановлюються на підлогу за допомогою спеціальних ніжок на коліщатках. Його можна пересувати по квартирі. Вони зазвичай довше настінних, що забезпечує кращий обігрів. Настінні конвектори кріпляться на будь-яку стіну за допомогою спеціальних кронштейнів. Високі настінні конвектори відмінно прогрівають приміщення і забезпечують відмінну циркуляцію повітря.

Електричними конвекторами можна опалювати квартири, офіси, магазини, лікарні. Їх можна використовувати як для постійного опалення, так і для обігріву приміщення. У квартирі електроконвектор доцільно використовувати, як джерело додаткового тепла. Підлоговий електроконвектор допоможе підтримувати потрібну температуру в мороз, якщо поставити його у вікна, тепле повітря не дасть холоду від вікна проникнути в квартиру.

Електричні конвектори, на відміну від масляних обігрівачів, не сушать повітря і рівномірно прогрівають приміщення.

Електроконвектори мають стильний дизайн, оснащені точної автоматикою, прості в монтажі та експлуатації, а також економічні.

Похожие страницы: