Етапи обробки і послідовність робіт


чорнова обробка

Ремонт і вторинного житла, і квартир в новобудові, які продаються з вільним плануванням, включає сукупність послідовних робіт.Однією з важливих складових вважається чорнова обробка, яку також називають первинної.Це основа, від якої безпосередньо залежить якість фінішного оформлення інтер'єру.

Що таке чорнова обробка квартири

Термін не має чіткого юридичного визначення.Але будівельники розрізняють чорнову обробку в новобудові і у вторинному житло.Адже робити вперше набагато простіше, ніж переробляти.

Етапи чорнової обробки квартири:

 • Розробка дизайн-проекту.Хоча до оформлення інтер'єру ще дуже далеко, вже зараз під нього слід правильно закласти базу: встановити перегородки, прокласти комунікаційні системи, підготувати поверхні під фінішні покриття.Врахувати всі і уникнути помилок можна, лише маючи на руках дизайн-проект.
 • Перепланування.Демонтаж наявних стін найчастіше виконується у вторинному житло.У новобудові при чорнової обробці перепланування проводиться рідше, так як в останні роки будівництво ведеться з урахуванням сучасних тенденцій, які прагнуть до комфорту і функціональності.
 • Зведення перегородок.При вільному плануванні нових помешкань і після знесення стін у старому згідно з проектом виконується будівництво внутрішньоквартирних перегородок.Вони можуть бути зведені з цегли, різних блоків, встановлених на металевий каркас листів OSB або гіпсокартону.
 • Заливка стяжки.Для монтажу фінішного підлогового покриття дуже важлива геометрія підстави.Заливка стяжки виконується по маяках цементно-піщаним розчином або Самонівелююча сумішшю.ЦПР використовується під плитку і покладений на клей паркет, але не підходить під «плаваючі» підлоги, так як при терті утворює значну кількість пилу.Тому під ламінат краще використовувати самовирівнюючі підлоги.
 • Оштукатурювання поверхонь.Попередньо проводиться грунтовка.Спеціальний склад заповнює пори обробленої поверхні і покращує адгезію з обраним матеріалом.Штукатурка по необхідності виконується ЦПР або сухою сумішшю по заздалегідь встановленим маяках.На цьому етапі дуже важливо витримати геометрію приміщення.
 • Прокладка інженерних систем і їх підключення.Цей етап не має суворої черговості.Так, каналізаційні труби прокладаються до заливки стяжки, радіатори опалення встановлюються після штукатурення, а про електропроводці слід подбати ще під час зведення перегородок.Виконання цих операцій часто пов'язано зі штробленню каналів з використанням перфоратора.
 • Робота з укосами.Формують і обробляють укоси, для чого раціонально використовувати суху суміш.
 • Шпаклювання.Усунення дрібних дефектів і остаточне вирівнювання стін проводиться спеціальними шпаклівками.Вони продаються у вигляді готової до використання пасти або сипучої речовини, що вимагає змішування з водою.В первинній обробці це завершальний етап.

  Чорнова обробка квартир в Самарі

  Компанія Metrr займається ремонтом приміщень в Самарі.До переліку наших послуг включена чорнова обробка в новобудові або у вторинному житло.Комплекс робіт повністю або частково складається з перерахованих вище етапів.

  На вартість послуг впливають кілька факторів, наприклад, існуючі умови, використовувані матеріали і т. Д. У будь-якому випадку ми пропонуємо адекватні ціни, забезпечуючи високу якість робіт.


 • чистова обробка

  Чистова обробка квартири - це заключний етап ремонту, при якому відповідно до дизайн-проектом всіх поверхнях надається остаточний вигляд.

  Етапи чистової обробки і послідовність робіт

  Традиційно під чистове оздоблення квартири в новобудові або вторинному житло проводиться в такій послідовності: стеля, стіни, підлогу.Цей принцип дозволяє не зіпсувати вже оброблені поверхні.

  Етапи чистової обробки:

 • Для стелі застосовуються різні матеріали: фарба, шпалери, поліуретанова плитка, натяжні полотна, підвісні стелі типу «армстронг» або «Грільятто».Декорування виконується гіпсової або поліуретанової ліпниною, в тому числі кутовим стельових багетом.
 • Для стін використовуються різноманітні шпалери, фарба, декоративна штукатурка, керамічна плитка, натуральний і штучний камінь, панелі з різних матеріалів.
 • В якості фінішного підлогового покриття застосовується штучний і щитової паркет, паркетна і масивна дошка, керамічна і кам'яна плитка, ламінат, лінолеум, ковролін.
 • Після успішного завершення чистової обробки поверхонь приступають до електромонтажних робіт.Встановлюються розетки і вимикачі, підключаються електроплита, світильники та інші прилади.
 • На завершальному етапі встановлюється і підключається сантехніка і побутові прилади.

  Рекомендуем экономное электроотопление недорого.

  Якість чистової обробки в новобудові або у вторинному житло залежить від того, наскільки добре була виконана підготовка поверхонь.Адже фарбою або шпалерами криві стіни вже не вирівняти, і, як за ланцюговою реакцією, помилки, допущені на початку ремонту, буде видно після його завершення.Тому необхідно якісно підготувати поверхні.

  Чистова обробка квартири від компанії Metrr

  Фахівці компанії Metrr пропонують чистову обробку квартири в Самарі в комплексі ремонтних робіт.Ми виконуємо ремонт під ключ, а це означає, що успішне завершення будь-якого наступного етапу залежить від попереднього.Кожна технологічна операція - це своєрідний «цеглинка» у стіну, яка в дійсності називається ремонтом.

 • Похожие страницы: