​Догляд за пластиковими вікнами

Зараз вже важко уявити сучасне житло без пластикових вікон. Популярність цих світлопрозорих конструкцій нітрохи не падає, а, навпаки, стрімко зростає, що обумовлюється їх довговічністю, міцністю, хорошою тепло- і звукоізоляцією, і, звичайно ж, естетичний зовнішній вигляд.

Однак щоб вищезгадані якості збереглися якомога довше за пластиковими вікнами потрібно правильно доглядати.

Завдяки грамотному догляду за пластиковими вікнами, навіть вікно не найвищої якості зможе прослужити не одне десятиліття без втрати первинних властивостей і зовнішнього вигляду.

Качественые скотч купить донецк по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Вікна пластикові потребують систематичному миття. Пластикові рами на відміну від дерев'яних миються набагато легше за допомогою різних миючих засобів або звичайного мильного розчину. Категорично забороняється чистити вікна засобами, які містять кислоти, абразивні речовини, хімічні розчинники.

Велике значення в функціонуванні всієї конструкції має віконна фурнітура: петлі, ручки, замки, шарніри. При належному зверненні і догляді фурнітура вікон ПВХ здатна прослужити довгий час.

Перш за все, необхідно виключити попадання в механізми різних предметів, бруду, жиру, пилу. Шарніри і петлі повинні змазуватися як мінімум раз в сезон. Зробити це самостійно зовсім не важко і розбирати нічого не доведеться. Всі необхідні вузли розташовані на поверхні. Досить просто взяти маслянку і добре змастити механізми. Петлі, як правило, прикриті захисним кожухом, який з легкістю знімається. Петлі протираються сухою чистою ганчіркою, а потім рясно змащуються. Після змащення стулку вікна слід відкрити і закрити кілька разів, щоб масло рівномірно розійшлося по стиках. На завершення кожух надаватися на місце. За словами фахівців, фурнітура самого звичайного пластикового вікна здатна витримати близько 70 тисяч циклів відкривання-закривання.

Будь-яке пластикове вікно оснащується спеціальними водовідвідними каналами, які виводять скупчилася в вікні рідина назовні. Дані канали знаходиться в нижній частині віконної рами і також повинні чиститися мінімум раз на рік.

Також варто запам'ятати, що на пластикові вікна негативно впливає конденсат. Тому щоб вікна служили довго, необхідно час від часу їх протирати і провітрювати приміщення.

Вигідні пропозиції для дому та офісу на пластикові вікна Дніпропетровськ з профілю Rehau можна знайти у великій кількості в Інтернеті. Вони заслужили визнання покупців за своє відмінну якість і надійність.

Похожие страницы: